fbpx
життєві історії
– Олено, я хочу познайомити тебе зі своєю донечкою! Ти не проти? – Таку пропозицію зробив мені мій хлопець Євген, після трьох місяців наших нехитрих зустрічей. Я і не знала, що у цього доброго і товариського хлопця є дитина. Ми хоч і зустрічалися, але про своє особисте життя він мені не розповідав!

– Олено, я хочу познайомити тебе зі своєю донькою Машенькою! Ти не проти?

Таку пропозицію зробив мені мій кавалер Євген після трьох місяців наших нехитрих зустрічей. Я і не знала, що у цього доброго і товариського хлопця є дитина. Ми хоч і зустрічалися, але про своє особисте життя Женя мені не розповідав.

Нас познайомила моя давня клієнтка Ліда. Я працювала майстром нігтьового сервісу і ця жінка була однією з перших, хто довірив мені свої руки і цінував мою роботу. Всі два роки, що я працювала і набиралася досвіду, Ліда ходила тільки до мене. Вона була на кілька років старше, заміжня і мала дочку.

Ліда рідко розповідала мені щось зовсім особисте, все більше про роботу. А ось я, навпаки, здається, вже присвятила її в усі подробиці свого життя з самого дитинства. Я люблю розмовляти в процесі роботи, а Ліда була гарним слухачем. Так ось одного разу вона зробила мені пропозицію:

– Добра ти дівчина, Олено! Шкода, що мужики тобі трапляються все не ті, не можуть гідно оцінити твій чудовий характер! Хочеш, я тебе познайомлю з моїм родичем? Цілком собі пристойний хлопець!

Я сміхом погодилася, а Ліда і справді організувала нам зустріч. Під час перших наших побачень Євген був сильно збентеженим, але намагався показати себе з хорошого боку. Мені, перший час, було просто цікаво, як же складуться наші стосунки далі, а потім… потім я закохалася в його сором’язливу усмішку і глибокий сумний погляд.

Згодом, Женя осмілів, став балакучим і виявився дійсно дуже хорошою людиною. Особливо мене підкупляло то, що він не квапив події і не наполягав на тому, що в першу чергу хочуть чоловіки від жінок.

Той день, коли я повинна була познайомитися з Машенькою – був першим разом, коли я пішла до Жені додому. Я підготувалася: купила велику красиву ляльку і різних смачних цукерок.

Усередині мене все клекотіло, я хотіла скоріше побачити цю дівчинку, яку я вже «заочно» прийняла, адже я любила цього чоловіка, тому була готова полюбити і його дочку.

Марійці було п’ять років. Вона була схожа на свого батька, така ж скромняга з великими сумними очима. Дівчинка відразу мені сподобалася, але мене не відпускала думка, що я десь її вже бачила.

Ми відразу знайшли спільну мову, лялька і цукерки дуже цьому посприяли. Женя посміхався, дивлячись на те, як у мене ладиться гра з його маленькою донькою.

– Я піду наллю чай, поки ви граєте…

Коли батько пішов, Маша змінилася в обличчі, серйозно подивилася на мене, взяла за руку і сказала пошепки:

– Тато сказав, що ти будеш моєю новою мамою, якщо я буду добре поводитися.

Я кивнула. Але Маша продовжувала:

– Тато заборонив суворо, але я все одно покажу тобі фотографію своєї мами, я хочу, щоб ти знала, якою вона була…

Машенька дістала з потайної місця в своїх іграшках невелику фотографію і простягнула її мені. Поглянувши на фото, я здригнулася… це була Ліда, та моя клієнтка, яка познайомила мене з Женею…

Дівчинка, мовчки, повернула фотографію в свій «тайник» і підсіла до мене, а я, теж пошепки, запитала:

– Машенька, а де твоя мама?

– Вона стала ангелом, щоб допомагати іншим людям…

На очах маленької дівчинки з’явилися сльози, вона на хвилину задумалась, але потім швидко стрепенулася і сказала:

– Давай грати, а то тато дізнається нашу таємницю.

На наступному побаченні Женя зробив мені пропозицію вийти за нього заміж. Я відповіла, що дам позитивну відповідь тільки в той випадку, якщо він розповість мені правду про те, що трапилося з його дружиною. І він розповів…

Виявилося, що півроку назад у його дружини Лізи знайшли хворобу. Причому хвороба вже прогресувала так швидко, що зупинити її було дуже важко. Ліда знала, що їй залишилося недовго, але не здавалася. Вона навіть виду не показував, що живе останні дні свого життя.

Ліда дуже любила свого чоловіка і дочку. Їй не хотілося залишати їх одних, тому при житті вона вибрала мене собі «на заміну». Жінка знала, що чоловік її занадто скромний, щоб знайти собі жінку відразу, а ще боялася, що попадеться йому якась противна, яка буде з нього мотузки вити і на дочку уваги не звертати.

Дружині було не дуже приємно зустрічатися з іншою жінкою при живій дружині, але її остання воля була для нього дуже важлива. У моїй голові, після цієї розповіді, стали складати шматочки пазла.

Я зрозуміла, що зміни в поведінці Жені збігаються з тим моментом, коли не стало його дружини. Але ж Ліда всього за тиждень до цього була у мене і сказала, що їде у тривале відрядження… А ще я зрозуміла, що Машенька дуже схожа на свою маму, тому її обличчя і здалося мені знайомим.

Я прийняла пропозицію Жені, адже я любила його. Я анітрохи не ображалася на те, що стала, в якійсь мірі, маріонеткою в руках Ліди, як жінка я розуміла її… У нас з Женею і Машенькою зараз міцна і щаслива сім’я, а скоро в ній з’явиться ще один малюк.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook