fbpx
життєві історії
Олеся не знала як їй вчинити. Чоловік, якого вона давно вважала що немає на цьому світі повернувся додому. А вона вже чекає дитину від його брата Івана

Олеся не знала як їй вчинити. Чоловік, якого вона давно вважала що немає на цьому світі повернувся додому. А вона вже чекає дитину від його брата Івана.

Олеся познайомилася з Колею на дискотеці. Дівчина з подругами відзначали день народження, а Коля з друзями прийшли відсвяткувати закінчення військового училища. Хлопці запросили дівчат за їх столик і продовжили відзначати разом.

Коля не зводив очей з Олесі і після закінчення дискотеки проводив її до будинку. Пара почала зустрічатися, а через рік юнак зробив їй пропозицію. Подружжя прожило майже два роки в щасливому шлюбі, а незабаром його по службі відправили на завдання в іншу країну.

Коля просив брата піклуватися про Олесі і у всьому допомагати їй. Відрядження повинно було тривати півроку, але пройшло вже 9 місяців, а від чоловіка не було звісток. Він уже кілька місяців не дзвонив і не відповідав на повідомлення.

Олеся приходила кілька разів на роботу чоловіка і просила розповісти де він і що з ним, але нічого їй ніхто не говорив. А через пару місяців, їй зателефонували і сказали, що він пропав без вісті і як тільки його зможуть знайти, так їй повідомлять.

Минуло 2 роки з того часу. Олеся досі сподівалася, що чоловік повернеться. Весь цей час з нею поруч був Іван, він піклувався про неї і допомагав вдома по господарству: кран полагодити, меблі відремонтувати.

Іван давно був таємно закоханий в Олесю, він втомився це приховувати і зізнався у своїх почуттях. Дівчина спочатку відштовхнула його і не приймала його залицянь, але потім зрозуміла, що теж не байдужа до нього.

Вони стали жити разом, а через півроку дівчина дізналася, що чекає дитину. Іван зробив пропозицію Олесі і вона погодилася, але спочатку потрібно було офіційно розлучитися з Колею. Дівчина тільки зібралася з думками, щоб піти і поставити печатку про розлучення, вона відкрила двері, а на порозі стояв Коля.

Він не міг зібратися, щоб зателефонувати в дзвоник. Олесі стало не добре і вона мало не впала. Вона була рада, що Коля живий і здоровий, але дивитися йому в очі не могла. У неї вже був не маленький термін вагітності і говорити Колі було не обов’язково, він також усе зрозумів.

Коля зрозумів, що тепер він тут зайвий і побажав щастя Олесі та Івану. Він підписав документи про розлучення і перевівся на службу в інше місто.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page