fbpx

Ольга Фреймут здивувала шанувальників новою стрижкою

Телеведуча вирішила трохи змінити імідж. Ольга Фреймут поділилася з шанувальниками фото в Instagram, на якому продемонструвала нову зачіску. Як можна помітити, знаменитість підстригла чубок.

“Златі заборонено носить чубчик – собі захотілося. Ігор Ломов підстриг, а моя мила Анжеліка Посохова намейкапіла”, – підписала знімок Ольга.

Читайте також: ВЕДУЧА “ОРЕЛ І РЕШКА” ЗАРУЧИЛАСЬ ЗІ СВОЇМ СУСІДОМ

Ольга Фреймут – багатодітна мама. У телеведучої троє дітей: старша дочка Злата, син Валерій та дочка Євдокія, яка народилася в червні 2017 року.

На освітньому форумі від Elle, Ольга Фреймут розповіла, як поєднувати материнство і кар’єру: “Треба робити так, як диктує ваше життя. Якщо у вас є бажання робити кар’єру зараз – робіть.

Шукайте роботу, підлаштовуватися під колектив і не переживайте з приводу того, що ви «не потягніть. Живемо лише раз, не відкладайте на потім “, – говорить Фреймут.

Вона поєднує материнство і роботу і вважає своїх дітей її головною мотивацією: “Коли з’являються діти, з’являється стимул рухатися далі, щоб довести, що ви – найкраща мама в світі”, – пояснює телеведуча.

Джерело.

You cannot copy content of this page