fbpx
життєві історії
Ольга і Денис були цілком собі щасливою родиною, ростили двох дітей школярів, і Оля, звичайно, була вся в них: уроки, гуртки, готування, прибирання – все на ній. Того дня Ольга випадково дізналася, що у Дениса роман з колегою по роботі, зовсім молоденькою дівчиною. Подумала: “А як же ми будемо жити без нього, адже Денис – головний годувальник у родині, та й залишити дітей без батька не можна!”

Ольга і Денис були цілком собі щасливою родиною, ростили двох дітей школярів, і Оля, звичайно, була вся в них: уроки, гуртки, готування, прибирання – все на ній.

Того дня Ольга випадково дізналася, що у Дениса роман з колегою по роботі, зовсім молоденькою дівчиною. Спочатку Оля хотіла влаштувати гучну сварку, але потім подумала: “А як же ми будемо жити без нього, адже Денис – головний годувальник у родині, та й залишити дітей без батька не можна!”

Вона вирішила поки нічого не говорити чоловіку. Вона подумала, що він одумається… Вона сподівалася на це.

А Денис постійно брехав, що затримується, тому, що не зробив звіт. Їхав на вихідних, кажучи, що їде з друзями на риболовлю, тільки Оля розуміла, куди чоловік щоразу поспішає, і зрошувала подушку рясними сльозами. І таке життя було для неї просто непроглядним темним лісом…

Вона не знала куди себе подіти від болю, але терпіла. Денис вже зовсім знахабнів від своєї безкарності, коли одного разу просто привів ту іншу додому і сказав: “Це Анжела, колега по роботі, їй просто тимчасово ніде жити, і вона поживе у нас поки що, місце ж є, у нас трикімнатна.

Речі Дениса летіли з балкона, а вслід їм – його техніка телефон і ноутбук. Перелякана Анжелочка швидко мчала сходами вниз, не чекаючи ліфта.

Ніколи ще відтоді, як Оля дізналася про зраду, вона не відчувала себе так добре, ніби камінь впав з плечей…

Вона подала на розлучення, аліменти і вирішила почати нове життя. Оля записалася в басейн, купила абонемент на фітнес, пройшла безкоштовний курс по стилю, де її навчили підбирати гардероб з урахуванням своєї зовнішності і багато чого цікавого і нового для неї.

Тепер Оля чула на свою адресу тільки компліменти. А скоро на дні народження подруги Ольга познайомилася з цікавим заможним чоловіком. Орест виявився вдівцем, діти були у нього вже дорослі і він був абсолютно самотнім.

Він вже три роки обожнює Ольгу, полюбив її дітей, як рідних, і вона відповідає йому взаємністю. Ольга нарешті знайшла своє щастя, а як живеться Денису, який дуже швидко розбігся з Анжелкою, Олі чомусь зовсім не цікаво.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page