fbpx
Шоу-бізнес
Ольга Сумська розповіла про містичному подію, яка сталася з нею під час спектаклю “Майстер і Маргарита” і яка досі не дає їй спокою

Відома українська актриса Ольга Сумська розповіла про містичному подію, яка сталася з нею під час спектаклю “Майстер і Маргарита” і яка досі не дає їй спокою.

Одна з особливих вистав, в якокій грала народна артистка, це «Майстер і Маргарита».

В інтерв’ю програмі «Ранок з Україною» Ольга Сумська згадала загадкову історію, яка трапилася з нею прямо на сцені театру, пише “Теленеделя”.

За словами актриси, вона вірить в те, що речі несуть енергетику своїх господарів, і не раз в цьому переконувалася.

З роками я стала відчувати це дуже гостро – зізналася Ольга Сумська. – Людська енергетика дійсно передається в речах. Особливо обережними потрібно бути з дзеркалами. Це як доля людини, воно накопичує енергію найбільше. У кулуарах Кропивницького театру біля сцени стоїть величезне дзеркало в золотій рамі. У ньому колись чепурилася сама Марія Заньковецька, в нього дивилися всі основоположники українського театру. І я подумала – постою перед цим дзеркалом і попрошу перед спектаклем благословення у метрів, які працювали на цій сцені. Боже, як я тоді грала! Просто не впізнавала себе!

Крім того, на сцені цього театру з актрисою сталася по-справжньому містична подія, яка досі не дає їй спокою.

– Ми грали виставу Булгакова «Майстер і Маргарита», – розповідає артистка. – І сталося неймовірне – на фразі Воланда «Рукописи не горять» він підкидає їх, папірці так красиво розлітаються, і раптом один з листочків просто лягає мені в руки, а другий стає переді мною на край. Ми продовжували грати, а він простояв до кінця вистави, так і не впавши…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, “Народная правда”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook