fbpx

Ольга Сумська втратила маму. “Знайомі, у яких пішли з життя родичі, тримали їх у балконах”. Сумська розповіла про прощання з матір’ю під час обстрілів Києва

Подробицями Ольга Сумська поділалася 21 березня в інтерв’ю виданню “КП в Україні”.  Улюблена в Україні актриса розповіла про прощання з мамою, актрисою Ганною Сумською, під час обстрілів Києва першого тижня після нападу РФ на Україну.

– Ми поховали нашу матусю на Байковому цвинтарі, біля нашого тата В’ячеслава Сумського, – поділилая артистка.

Мати Сумської пішла з життя у ніч проти 27 лютого.

– Поховати маму під час бомбардувань виявилося нелегко. Але знайшлися добрі люди, які за два дні все зробили. За це я їм дуже вдячна. Багато хто з тих. хто пішов з життя, просто залишався вдома кілька діб, бо ритуальна служба не могла доїхати. Мені тоді зателефонували знайомі, у яких теж пішли з життя родичі, і вони їх тримали на балконах! Звичайно, я намагалася домовитися з представниками [ритуальної] служби, щоб вони хоч якось допомогли їм, – розповіла акторка.

За словами Ольги Сумської, повертаючись додому після церемонії прощання, вони ледь не потрапили під удар балістичної ракети.

– Я побачила над головою, як щось темне пролетіло з шаленою швидкістю. Це була балістична ракета, яка потрапила до телевежі на Мельникова. А ми там були п’ять хвилин тому, – зізналася артистка.

Легкої хмаринки пані Ганні.

Слава Україні і ЗСУ! Разом до Перемоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page