fbpx
життєві історії
Ольга того дня не заставила себе довго чекати. Пройшовши у вітальню зняла пальто, і танцюючою походкою попрямувала на кухню. Мій Віталік, побачивши її, засвітився як “мартівський кіт”. Мене така їх поведінка одразу насторожила, але я відігнали злі думки при першій же можливості. Тільки згодом я зрозуміла, що даремно. Ох і “гнала” я свою співробітницю з квартири

Ольга того дня не заставила себе довго чекати. Пройшовши у вітальню зняла пальто, і танцюючою походкою попрямувала на кухню. Мій Віталік, побачивши її, засвітився як “мартівський кіт”. Мене така їх поведінка одразу насторожила, але я відігнали злі думки при першій же можливості. Тільки згодом я зрозуміла, що даремно. Ох і “гнала” я свою співробітницю з квартири.

***

У нашому відділі в мирі та злагоді, не один рік, працювали вісім жінок. І ось, одна з нас, Ольга Вадимівна, розлучилася зі своїм чоловіком.

І тут почалося: всі співчувають бідній жінці, всі лають її чоловіка, а вона, з подвоєною енергією, стала стежити за собою. І незабаром, на зло колишньому чоловіку, перетворилася на справжню красуню.

Я теж, як могла, втішала Ольгу, мала необережність запропонувати їй подивитися нову сукню, яку я придбала недавно, але вона не підійшла мені за розміром.

Ольга не змусила себе довго чекати. Був вихідний день, в двері подзвонили, на порозі стояла вона – щаслива і сяюча.

Увійшовши в квартиру, вона зняла пальто і постала переді мною і моїм чоловіком у всій красі. Я спокійно поставилася до її появи, а ось Віталік мій був, як мені здалося, явно радий такій гості.

Він заметушився і люб’язно запропонував моїй колезі випити по чашці кави. Я помітила, що і Ольга поглянула на мого благовірного з непідробним інтересом.

Це стало першим дзвіночком до того, щоб якомога швидше випровадити гостю з дому. Але не тут-то було.

За столом у Віталіка і Ольги знайшовся спільний інтерес – акваріум. Звичайно, моєму чоловікові – любителю рибок зі стажем, було що розповісти і показати Олі.

Вона теж не залишилася, як мені здалося, в боргу: крутилась і постійно нахилялася, навколо нашого акваріума – зуміла показати всю свою красу.

Я відчувала як між ними починає зав’язуватися щось більше ніж просто звичайне знайомство.

Треба було терміново відтягнути Олю від акваріума і від Віталіка. Що я і зробила в досить бесцеремонній формі.

Я думаю моя колега все прекрасно зрозуміла. Швиденько приміряла сукню, вона сиділа ній як влита, купила і швиденько розпрощалася з нами.

Віталік після відходу Олі не сказав про неї ні слова.

Однак Ольга на роботі стала ставитися до мене як до подруги, хоча до цього, наші відносини були менш теплими.

Що б це означало?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page