fbpx
Шоу-бізнес
Оля Полякова зізналася в інтерв’ю, чи виїхала її мама з Москви після 24 лютого: “Вона там жила більше 20 років!”

Оля Полякова зізналася в інтерв’ю, чи виїхала її мама з Москви після 24 лютого: “Вона там жила більше 20 років!”

Співачка Оля Полякова не приховує, що у неї російське прізвище та є родина у Росії. Найрідніша людина зірки – її мама вже покинула країну-агресора, де жила тривалий час.

У інтерв’ю співачка розповіла про те, як жінка покидала країну.

“Вона понад 20 років жила в Москві, і коли почалась війна, вона була там. Їй потрібен був час, щоб виїхати, бо вона літня жінка і так як ми, взявши двоє штанів і навіть без щітки для волосся, не могла виїхати, а в нас не було іншого виходу. Вона завершила там справи, все покинула, виїхала звідти. Зараз вона зі мною”, – розповіла Ольга.

Також вона поділилась що мама зараз живе з нею під одним дахом і це не завжди спокійне й мирне життя. Також у зірки вже є доросла донька, яка теж показує всій характер , тому можна тільки здогадуватись як весело вони проводять час разом.

“Мама зі своєю гіперопікою завжди хоче брати участь у всьому. Дві дорослі жінки живуть в одній хаті, а в мене ще й старша донька вже доросла, і вона теж свої права качає. Кожна вставляє свої 5 копійок: не так зварила, не так поставила, не так робиш, не так говориш. Я знаю, що зараз мільйони жінок виїхали за кордон зі своїми мамами або мамами своїх чоловіків. Якщо ще й зі свекрухою жити – це взагалі”, – сказала співачка.

Фото – скріншот з відео