fbpx
життєві історії
Оля пояснила чоловікові, що вона удочерила дівчинку і тепер вона назавжди залишиться з ними. Діма був дуже здивований, він не слухав, що говорила дружина і думав, що племінниця приїхала погостювати. Чоловік став просити дружину, щоб вона віддала дівчинку кому-небудь з родичів чи в дитячий будинок. Але Оля не погоджувалася. Тоді Діма поставив ультиматум: або він, або дівчинка!

Оля завжди мріяла про велику родину, але от чоловік не поділяв з нею цю мрію. Дівчина дуже сильно любила чоловіка і тому все чекала коли ж він погодиться на дитину. Але раптова втрата сестри і знайомство з племінницею, кардинально змінюють життя подружжя.

Оля і Діма в офіційному шлюбі вже 5 років, а всього знайомі 7 років. Пара познайомилася через спільних друзів, спочатку просто спілкувалися як знайомі, але з часом полюбили один одного.

Характер у коханого був завжди командирський і впертий. З ним було марно сперечатися, чоловік на будь-яке питання або відповідь міг придумати аргумент.

Проживши 2 роки в законному шлюбі, Оля стала натякати чоловікові, що хоче народити малюка, а краще двох. Але Діма був проти, він спочатку стверджував, що у них з роботою немає сталості, потім кредит на машину не сплачено, добре, хоч квартира була власна, а то і кредит довелося платити.

Він начебто і не був категорично проти народження дитини, але знаходив завжди якусь причину, яка заважає їм стати батьками.

Одного разу, Оле подзвонили сусіди сестри Наді, яка жила майже на іншому кінці країни і повідомили про те, що вона серйозно хвора. Дівчина взяла відпустку на роботі і поїхала до неї, чоловік залишився вдома.

Оля останній раз бачила Надю і племінницю 5 років тому, сестра була одружена з військовим і вони постійно змінювали місце проживання через служби чоловіка. Рік тому її чоловіка не стало і сестра так, і залишилася жити разом з донькою у військовому містечку.

Надя важко переживала втрату чоловіка і серйозно захворіла. Оля встигла побути з сестрою лише тиждень, а потім її не стало. Дівчина пообіцяла сестрі, що не кинув її дочку Машу і виховає її сама, адже більше інших рідних у них не було.

Ольга зібрала всі необхідні документи і стала опікуном племінниці. Жінка кілька разів дзвонила чоловіку, щоб повідомити про все, що відбувається, але той толком не слухав і був постійно зайнятий.

Ольга з Машею приїхали додому. Діма з порога показав своє невдоволення від появи дівчинки. Він бачив Машу всього пару раз і толком навіть ніколи з нею не спілкувався. Чоловік почав натякати дружині, що племінницю треба повернути назад, мовляв погостила і вистачить.

Але Оля йому сказала, що вона удочерила дівчинку і тепер вона назавжди залишиться з ними. Діма був дуже здивований, він не слухав, що говорила дружина і думав, що Маша приїхала погостювати.

Чоловік став просити дружину, щоб вона віддала дівчинку кому-небудь з родичів чи в дитячий будинок. Але Оля не погоджувалася. Тоді Діма поставив ультиматум: або він, або дівчинка. Оля обрала Машу. З чоловіком вони розлучилися. Через пару років Оля знову вийшла заміж і тепер у неї є ще й син.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook