fbpx
життєві історії
Оля та Ярина народилися рік за роком. Обом батьки на випускний в університеті подарували, хоч і однокімнатку, але квартиру, мало хто таким може похвастатися. Обидві вони вийшли заміж, мають по дитині. Для мене Оля є подругою. І ось недавно заходжу я до неї в гості, а вона вся в сльозах, давай мені на сестру жалітися. Мені так дивно все це було слухати. Чим тільки Ярина думає? В голові не поміщається

Оля та Ярина народилися рік за роком. Обом батьки на випускний в університеті подарували, хоч і однокімнатку, але квартиру, мало хто таким може похвастатися. Обидві вони вийшли заміж, мають по дитині. Для мене Оля є подругою. І ось недавно заходжу я до неї в гості, а вона вся в сльозах, давай мені на сестру жалітися. Мені так дивно все це було слухати. Чим тільки Ярина думає? В голові не поміщається.

***

Є у мене подруга. Живе дуже навіть не погано. Є чоловік, дитина, трійка, нехай не в центрі, але в хорошому районі і з хорошим ремонтом, в грошах не потребує.

Щороку їздять відпочивати, в загальному звичайна сім’я. І є у неї молодша сестра, але живе вона з точністю навпаки.

Ось передісторія. Батьки, кожній з них купили, на випускний в університеті, по однокімнатній квартирі, щоб було все по чесному.

Обидві вони вийшли заміж, у обох є діти. Тільки ось, вийшло так, що одна матеріально влаштована добре, а інша все прогуляла.

Справа в тому, що сестра Олі разом зі своїм, уже колишнім, чоловіком спустили цю квартиру, на якийсь бізнес.

В результаті ні чоловіка, ні квартири. Вона з дитиною на шиї у батьків.

І тут, я прийшла в гості до своєї подруги. А на ній обличчя немає. Питаю, в чому справа. І тут Оля мені розповіла.

Виявляється, її сестра вимагає, щоб вона її забезпечувала, аргументуючи це тим: “у тебе грошей більше, тому ти повинна мене забезпечувати”.

Я зблідла, і кажу “так не давай їй грошей”. На що вона мені розповіла, як та їх виманює.

Виявляється, вона розміщує в інтернеті, на якихось “брудних” сайтах її фотографії з її номером, і погоджується їх видаляти тільки після того, як та дасть їй грошей.

Вона намагалася поговорити з батьками, але ті не вірять, кажуть, що такого бути не може.

Не дай Бог мати таку сестру!

Що порадите зробити Олі? Бо бачу, що вона ще довго буде потерпати від сестриці…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page