fbpx
життєві історії
Оля вийшла з автівки, взяла сумки, і з чоловіком та дітьми попрямувала до батьківського порогу, на якому вже давно стояла старенька мати. Обійнявшись та поцілувавшись, всі направились до хати. Сестра стала виймати з пакетів продукти: тортик до чаю, як просила мама, і сметанку до салату, бо так люблять її онуки, а в кінці Оля простягнула мамі досить таки великий чек. – Ти не думай, я дещо по акції купила, зекономила тобі грошики

Оля вийшла з автівки, взяла сумки, і з чоловіком та дітьми попрямувала до батьківського порогу, на якому вже давно стояла старенька мати. Обійнявшись та поцілувавшись, всі направились до хати. Сестра стала виймати з пакетів продукти: тортик до чаю, як просила мама, і сметанку до салату, бо так люблять її онуки, а в кінці Оля простягнула мамі досить таки великий чек. – Ти не думай, я дещо по акції купила, зекономила тобі грошики.

***

На душі і так кепсько, а тут ще подзвонила мама дуже засмучена. У неї давно накипіло і ось вона не витримала і подзвонила зі мною поділитися своєю образою…

Хто читає мої статті, напевно вже розуміє, що я не з дуже багатої родини, навіть навпаки…

Але у мене дуже хороші батьки, які постаралися дати мені і сестрі, все, що могли по їх можливостям.

У мене є старша сестра, яка кілька років тому з чоловіком була в дуже важкій ситуації: іпотека, кредит і дві маленькі дитини. (Саме з того часу я стала панічно боятися будь-яких боргів).

Мама усіма силами тоді намагалася допомогти, але її фінансові можливості були обмежені. Вона робила для їх сім’ї, що могла: сиділа з малюками, допомагала продуктами з городу і це була дуже суттєва допомога.

Якщо мама щось купувала сестрі або внукам вона ніколи не просила віддати їй гроші, навіть якщо сестра спочатку планувала розрахуватися за покупки.

І ось тепер, коли у Олі все налагодилося, я дізнаюся від мами, що сестра за все, що вона купує бере гроші.

Це, звичайно, не поширюється на якісь гостинці в подарунок, але якщо мама попросить купити по дорозі хліб і цукор, або щось подібне, сестра обов’язково надасть чек і візьме все до копійки.

В останній раз мама зовсім образилася. Сестра з чоловіком приїхали до мами з онуками. Мама просила купити сметану і щось до чаю.

Сметана пішла в салат, який їли всі, тортик розрізали до чаю і як ви розумієте всі його їли, але гроші сестра взяла все, по чеку, до копійки…

Мама дуже переживає, тому, що гроші не дуже великі, але ось ставлення… Невже Оля не може просто привезти мамі продуктів. Тим більше, що мама і зараз багато допомагає, хоча у них з татом у самих не завжди все добре і райдужно.

І я думаю, поговорити з сестрою або залишити як є. Мама просто поділилася і я її добре знаю, вона засмутиться, якщо я підніму з сестрою тему грошей. З іншого боку маму шкода…

Як бути?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page