fbpx
Суспільство
Опитування: близько половини українців не готові до дистанційного навчання з 1 вересня в школах. Хто відповідальний і як долатимемо труднощі?

Влада розглядає варіант дистанційного навчання в школах з початку нового навчального року. До такого формату проведення уроків для дітей неоднозначно поставилася суспільство, відзначивши, що виникають певні труднощі.

Люди скаржаться на зниження рівня успішності дітей, а також відсутність необхідного технічного забезпечення.

Зокрема, мова йде про зниження рівня успішності дітей, а також відсутність необхідного технічного забезпечення. Про це APnews пише з посиланням на результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Так, з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання було опитано 2022 респонденти у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Результати опитування показали, що найбільш суттєвими проблемами, з якими зіткнулися громадяни в зв’язку з переходом на дистанційне навчання, є:

зниження рівня успішності дітей (26%),

брак уваги вчителів до потреб дітей під час навчання (22%),

технічні проблеми: погана якість Інтернету (21%) або відсутність пристроїв для онлайн-навчання (19%).

Про нестачу технічних засобів відзначають близько 20-30% громадян в невеликих містах (до 100 тис. жителів).

Крім того, близько половини українців негативно ставляться до впровадження дистанційної освіти. А ось підтримали цей крок 32% громадян. Категорично негативних оцінок більше в Південному (29%) і Східному (28%) регіонгах.

При цьому, на думку більшості українців, головну відповідальність за якість освіти і підготовки шкіл до роботи в умовах пандемії несе Міністерство освіти і науки, 11% вважають, що відповідальність за цей процес повинен нести Президент України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, avdet.org

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page