fbpx
Суспільство
Опитування: українці помітили, що дороги при Зеленському ремонтують краще, ніж при Порошенкові

Громадяни України помітили, що дороги при Зеленський ремонтують краще, ніж при Порошенкові.

Після того, як в “Укравтодорі” похвалилися, що витратять на дороги 10% бюджету України, 76% респондентів, опитаних соціологічною групою “Рейтинг”, помітили поліпшення стану доріг і збільшення їх ремонту протягом останнього року, пишуть Українські новини.

Про це свідчать результати проведеного опитування.

У той же час 23% не побачили покращення стану доріг.

Оцінюючи поліпшення стану доріг на різних рівнях, 67% опитаних помітили поліпшення на дорогах міжобласного сполучення, 63% – в своєму районі, 62% – в своєму населеному пункті.

Серед респондентів, які помітили поліпшення стану доріг, 46% опитаних вважають, що найбільша заслуга в цьому місцевої влади, 29% вважають, що це заслуга Президента, тільки 3% – прем’єр-міністра, 2% – Верховної Ради.

56% опитаних вважають, що при Президентстві Володимира Зеленського ремонтують більше доріг, ніж за часів Петра Порошенка (13%).

18% вважають, що будувалося однаково.

Оцінюючи сферу будівництва соціальної інфраструктури 27% вважають, що її більше будують при Зеленському, 27% – при обох, 17% – при Порошенко.

Порівнюючи всіх Президентів, 41% вважає, що найбільше дороги ремонтують при нинішньому Президентові, 15% – вважають, що це було за часів каденції Порошенко, 11% – Віктора Януковича, 8% – Леоніда Кучми, 3% – Віктора Ющенка і 2% – Леоніда Кравчука.

17% – не змогли визначитися з цього питання.

Опитування проводилося 8-10 жовтня серед 3 тис. повнолітніх респондентів з усіх регіонів підконтрольної території методом CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера)

Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 1,8%.

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook