fbpx
життєві історії
Орест “випадково” написав мені смс, принаймні, так він мені сказав. З того дня все і почалося. Ми разом ходили на каву. Я думала, що це дружні почуття, але швидко зрозуміла, що обманюю себе. Одного разу я піднялася до нього в квартиру. Я не була такою вільною і щасливою багато років. Після миттєвого сп’яніння, звісно, ​​прийшло неприємне відчуття провини. Дома я у всьому зізналася чоловіку!

Я ніколи навіть не підозрювала, що буду винна у розпаді своєї ж сім’ї. Що я своїми необдуманими вчинками, зруйную світи двох маленьких дівчаток, лише тому, що мене захопили емоції.

Дуже важко це говорити, не кажучи вже, щоб описувати, але я не можу змінити те, що сталося.

Тоді моя старша дочка Златка тільки пішла в перший клас. Вона з нетерпінням чекала цього великого дня, ми до нього готувалися декілька місяців.

Я не могла й уявити, що цей вересень означатиме кінець нашого звичного життя.

Дійсно, у нас з чоловіком місяцями були дрібні конфлікти, які так і не вдавалося як слід обговорити і вирішити.

Важкі емоції я виношувала вже давно.

Вже на перших батьківських зборах я відчула від вчителя Златки, якусь дивну увагу. Я легко знаходила з ним спільну мову.

Згодом я стала ділитися з ним деякими питаннями, пов’язаними з вихованням дочки. Він ставився до мене з розумінням і часто давав гарні поради.

Ми навіть обмінялися номерами телефонів на випадок, якщо щось потрібно терміново обговорити.

Через кілька днів Орест “випадково” написав мені смс, принаймні, так він мені сказав, що смс насправді для когось іншого було адресовано.

Так все в нас і почалося. Наступного тижня ми вже разом пили каву вранці. Я думала, що це просто дружні почуття, але швидко зрозуміла, що обманюю себе.

Читайте також: Коли Ромчик привів додому дівчину на знайомство, то скромністю вона не виділялася. Язик в Наталки “підвішений”, біля мене вона зовсім розкуто себе поводила, в якійсь мірі мене це насторожувало і лякало, адже мені доведеться з нею жити під одним дахом, якщо все в них вийде. Та наші зустрічі ставали все частішими, і згодом я зрозуміла, що Наталка найкраща партія для мого сина

Одного разу вдень все вирішилося, я піднялася до нього, в його квартиру. Як тільки я зайшла у двері, мене наче підмінили.

Я не була такою вільною і щасливою багато років. Після миттєвого сп’яніння, звісно, ​​прийшло неприємне відчуття провини.

Я ніколи не вміла зберігати таємницю, того дня я все розповіла чоловікові.

Спочатку недовіра, потім страх в очах і, нарешті, злість. Він хоче розлучитися, дітей забрати з собою. Моє життя розвалилося на шматки за секунди.

Звісно, у всьому що сталося, винна лише я.

Та що тепер робити? Чи можна якось врятувати нашу сім’ю?

Але як я могла таке вчинити зі своєю родиною?!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page