fbpx
життєві історії
Ось чого я не очікувала від коханого чоловіка – так це того, що він відмовиться купити моїй мамі чоботи. Сашу це не збентежило: діток він любить. Ось-ось у нас з’явиться вже друга дитина. І все б нічого, якби не недавня заява чоловіка. Кілька днів тому під час вечері він сказав, піднявши очі від тарілки зі спагеті на мене. Тим більше, що я отримала декретні гроші і в Саші скоро зарплата

Ось чого я не очікувала від коханого чоловіка – так це того, що він відмовиться купити моїй мамі чоботи.

Три роки тому я вийшла заміж за чудового чоловіка. В мене вже була дочка від першого шлюбу. Але Сашу це не збентежило: діток він любить. Ось-ось у нас з’явиться вже друга дитина. І все б нічого, якби не недавня заява чоловіка.

Кілька днів тому під час вечері він сказав:

– Мені здається, тобі час перестати допомагати своїй матері фінансово. Подумай тільки, ти вже в декреті, ось-ось народиться малюк. Ти ж не зможеш постійно давати їй гроші, вони потрібні нашій родині. Люди ж якось живуть на свою пенсію, – рівним голосом сказав чоловік, піднявши очі від тарілки зі спагеті на мене.

Якщо чесно, я була в ступорі. Коли мій перший чоловік покинув мене з немовлям на руках, мама робила все для мене та онуки. Поки я працювала, щоб прогодувати сім’ю, вона доглядала Софійку і займалася будинком.

Звичайно, я завжди хотіла мамі віддячити. Тому час від часу поповнювала її банківську картку.

З появою Сашка все змінилося. Мама знову стала жити окремо, але допомагати їй я не перестала. Я взагалі вважаю, що дорослі діти мають підтримувати своїх батьків. По іншому і бути не може! Тому слова чоловіка так сильно мене зачепили. Що це за дивні заборони?

Нещодавно мама забирала дочку з садочка і зайшла до нас на чайок. Якось мимохідь вона обмовилася, що треба здати зимові черевики в ремонт, поки не пішли морози.

Я відразу запропонувала їй купити нову пару теплого взуття. Просто я знаю, що мама вже не вперше лагодить чобітки. Навіщо так мучитися? Тим більше, що я отримала декретні гроші і в Саші скоро зарплата.

Мамі було ніяково, але вона вже не відмовляється від грошей, як раніше. Наступного дня я просто перерахувала мамі потрібну суму і, звісно, ​​повідомила про це чоловіка.

І ось тут Сашко і почав висловлювати своє невдоволення. Сказав, що не хоче все життя допомагати моїй матері, мовляв, вона повинна сама все розуміти. Та й до того ж, мовляв. він теж має і своїх батьків.

Звичайно, з одного боку, я можу його зрозуміти. Він справді не зобов’язаний давати своїй тещі гроші. Але це зовсім не означає, що і я маю перестати допомагати рідній матері.

Адже я знаю, що без мене мама не впорається! Зовсім е знаю, що мені робити, щоб налагодити їхні стосунки та не сваритися з чоловіком? можливо, хтось потрапляв у схожу ситуацію, то дайте будь ласка пораду.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.