fbpx
Суспільство
Ось чому не можна вішати магніти на холодильник і чи шкідливі для здоров’я людини

У багатьох квартирах можна побачити холодильники, оздоблені магнітами. Тут і рекламна продукція, і дитячі іграшки, і сувеніри, привезені з далеких мандрів.

Адже так приємно поглянути на красиву картинку і згадати відмінно проведену відпустку. Та й холодильник виглядає яскраво і привабливо.

Однак все частіше можна почути думку, що на холодильник вішати магніти можна, але чому, і чи правда це, точно сказати не може ніхто.

Чому не можна вішати магніти на холодильнику?

Фен-шуй – китайське мистецтво, зараз дуже популярне в у нас. Згідно з ним, дверцята холодильника не повинна рясніти безліччю магнітів. А до їх вибору варто поставитися з усією серйозністю.

Небажано тримати на холодильнику магніти з зображеннями людей і тварин. Вони передають свою негативну енергію продуктам. А потім вона може перейти до людей.

Краще повісити магніти, що зображують фрукти, ягоди, овочі, або інші продукти. Китайська мудрість каже нам, що ці символи заряджають людей позитивною енергією.

Читайте також: Ким ви були у минулому житті: дата нapoдження розповість усе

Чи шкідливі для здоров’я людини магніти на холодильнику?

Існує ще одна думка – магнітне поле негативно діє на здоров’я людей. Але не варто побоюватися темно-сірих і чорних магнітів. Вони слабкі, і на людей ніякої дії не роблять.

Лише сіро-сріблясті магніти з неодиму досить потужні для того, щоб вплинути на людей, що мають хворе серце. Вони здатні викликати збої в роботі кардіостимуляторів.

Вплив на роботу холодильника

Деякі люди вважають, що магніти викликають збої в роботі механізму холодильника, і ушкоджують його покриття. Але це не так.

На роботу «нутрощів» холодильника вони не роблять абсолютно ніякого впливу. А щоб не подряпати дверцята, їх потрібно знімати і переміщати акуратно.

Магнітні картинки на дверцятах холодильника для людей небезпеки не представляють, за винятком можливих перебоїв в роботі серцевих пристроїв.

А яскраві малюнки на нудною поверхні дверцята нагадають про щось приємне, та й просто подарують гарний настрій.

Related Post

facebook