fbpx
Суспільство
Ось чому вони – багаті, а ви – бідні. Порівняйте свої звички і звички багатих людей – і зрозумієте. 

У чому полягає різниця звички багатих і бідних людей?

Всі ми знаємо, що багаті люди відрізняються від бідних. І мова зараз не про фінансові активи або суми на банківському рахунку. Звички багатих кардинально відрізняються від звичок бідних людей.

Багаті люди дотримуються розпорядку дня

В одному дослідженні було опитано 233 багатих і 28 бідних людей. І було досліджено, що 81% багатіїв мають свій розклад і намагаються його дотримуватися. А серед тих, хто заробляє мало, планують свій день тільки 9%.

44% багатих людей прокидаються дуже рано, щоб зайнятися спортом, самоосвітою та іншими особистими справами. Чого не скажеш про бідних людей, з яких тільки 3% прокидаються рано.

А ще 67% забезпечених людей записують свої цілі, а серед тих, що заробляють мало, таких лише 17% випадків.

Багаті дбають про здоров’я

Всім відомо, що регулярні фізичні тренування не тільки допомагають тримати себе в формі, а й покращують пам’ять. Тому 76% заможних людей намагаються займатися спортом 4 рази на тиждень, а серед бідних людей знайшлося лише 23%, які знаходять час для спорту.

Багаті приділяють час самоосвіті

Багаті люди багато читають. 88% опитаних людей роблять це не менше півгодини на день. З тих, хто заробляє мало, роблять це 2% людей. Зате 75% люблять сидіти перед екраном телевізора.

Багаті намагаються передати дітям свої цінності

70% дітей опитаних багатих людей намагаються присвятити волонтерству не менше 10 годин на тиждень, а 63% дітей читають науково-популярні книги.

Діти ж бідних людей роблять це в 3% випадків.

Якщо дивитися всю статистику, можна помітити, що є невеликий відсоток бідних людей, який читає книги, займається спортом і ставить цілі, однак не заробляє мільярди. Тому досвід успішних і багатих людей обов’язково варто враховувати, але не варто покладатися на нього повністю.

Джерело

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook