Ось де тепер виступатиме і зароблятиме Лорак, яка замовчує російську агресію в Україні і заявляє: “Я пташка, яка дарує музику без кордонів. Пташка завжди хоче літати, їй треба багато місця. Мені в Україні було тісно” – відоме місце нових концертів

Ось де тепер виступатиме і зароблятиме Лорак, яка замовчує російську агресію в Україні і заявляє: “Я пташка, яка дарує музику без кордонів. Пташка завжди хоче літати, їй треба багато місця. Мені в Україні було тісно”.

Стало відоме місце її нових концертів.

Українська співачка Ані Лорак, яка будує кар’єру в РФ, на своєму сайті опублікувала афішу найближчих концертів.

Співачка має намір розпочати гастрольну діяльність восени 2022 року.

Ані Лорак анонсувала своє шоу у Німеччині та Чехії.

Загалом заплановано вісім концертів. Вартість квитків коливається у діапазоні €35–149.

В описі концертного туру Ані Лорак назвала себе “одною з найбільш затребуваних співачок сучасності”.

Виконавиця скасувала концерти у РФ, але, ймовірно, залишається там. У контактах на її сайті вказано номер російського оператора.

Нагадаємо, що Ані Лорак (Кароліна Куек) народилася 27 вересня 1978 року у місті Кіцмань Чернівецької області. 2008 року вона отримала звання народної артистки України. З 2014 року співачка живе та працює в Росії.

2 березня Ані Лорак заявила, що “в Україні йде руйнівна війна”, і закликала її зупинити. Співачка не вказала, кому конкретно адресовано її заклик, а також те, що країна-агресор РФ напала на Україну.

Ані Лорак ще восени 2021 року, пояснюючи, чому переїхала до Росії, назвала себе деревом кохання.

 – У мені багато кохання, тому я хочу її дарувати. Я дерево кохання. Мені нічого боятися. Я пташка, яка дарує музику без кордонів. Пташка завжди хоче літати, їй треба багато місця. Мені в Україні було тісно, – зізнавалася вона у інтерв’ю програмі “ЖВЛ” на “1+1”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.