fbpx

Ось і починаються на цьому фоні “бурі”, коли моя сусідка приходить з роботи, а в хаті не підметено, посуд не помитий, одяг не складений, і таких зауважень ціла гора. Та тут на підмогу біжить бабуся, яка готова все сама поробити, лиш би дітей Олена не чіпала. Бо вони ще малі і на її думку, ще встигнуть наробитися. ясна річ, що Вадим через таке життя і чкурнув на заробітки, що й повертатися не хоче!

Якби ж ви тільки знали, як моя подруга любить своїх учнів, вона до них чуйна і ласкава, та як вона дивно виховує своїх дітей вдома, що ці верески чути, аж до сусідів.

З Оленою ми живемо по сусідству вже багато років. Молода красива жіночка, ніколи б ніхто і не подумав, що вона в дисципліні тримає всі членів своєї сім’ї і її мама не виняток.

Сама Олена за професією вчитель математики, в школі її учні знають, як добру і дуже чуйну. Яка ніколи не полінується зайвий раз пояснити нову тему.

Та й і я, якби не чула цих вересків на власні вуха, то б ніколи і не могла подумати, що Олена може бути такою.

Ми часто по сусідськи спілкуємось, не раз допомагаємо одна одній.

Що ж тоді відбувається за порогом оселі моєї сусідки? Якось не втрималась і запитала Олену про це.

І вона почала мені жалітися, як всі вдома її не розуміють. Як вона прагне гарного життя, а ніхто в цьому її не підтримує. Чоловік Олени, мабуть, не витримав тих постійних “бурь” і чкурнув за кордон на заробітки.

Мама Олени така жіночка, що дуже любить опікуватися внуками, постійно догоджає їм в їжі, шанує їх і все робить сама, хоч діти вже не маленькі, старшій чотирнадцять, а молодшому дванадцять.

Мама Олени все одно стверджує, що вони ще діти і не залучає їх до роботи.

Ось і починаються на цьому рівні всі “бурі”, коли моя сусідка приходить з роботи, а в хаті не підметено, посуд не помитий, одяг не складений, і таких зауважень ціла гора.

Та тут на підмогу біжить бабуся, яка готова все сама поробити, лиш би дітей Олена не чіпала. Бо вони ще малі і на її думку, ще встигнуть наробитися.

З однієї сторони я розумію Олену, адже через маму вона зовсім немає впливу на своїх дітей, та їй зовсім не дозволяє їх виховувати, через свої постійні втручання.

Та з іншого боку, Олена в ярості себе майже зовсім не контролює і інколи її верески чути аж на всю вулицю.

Через це її діти постійно її бачать злобною і невдоволеною. А відтак втрачають з нею той контакт і добрі відносини, які вкрай необхідні в підлітковому віці.

Тож як бути моїй подрузі? Як навести лад в домі без вереску і дати зрозуміти мамі, щоб вона не перешкоджала в привчанню дітей до порядку і до роботи в загальному?

Буду дуже вдячна кожному за поради. Миру вам та добра, дорогі українці!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page