fbpx
життєві історії
Ось ніколи б не повірила, що Дубай може так розчарувати! Все життя заздрила кумі, яка у 19 туди поїхала і залишилися, їздила в Україну лиш до батьків. Ну а 5 місяців тому і я з сином тут опинилася, Наталя нас прихистила. Я навіть від куми свою думку не приховувала. І це цікаво для жінки з дитиною? Тут просто тисячі бідолах. Але коли – залежить від “сусіда” України

Ось ніколи б не повірила, що Дубай може так розчарувати! Все життя заздрила кумі, яка у 19 туди поїхала і залишилися, їздила в Україну лиш до батьків.

Ну а 5 місяців тому і я з сином тут опинилася, Наталя нас прихистила. І знаєте, я не хочу тут залишатися на все життя, дома мені найкраще. Як тільки все заспокоїться – повернемося неодмінно.

Так, висококласні спеціалісти отримують тут не тільки відмінну заробітну плату, а й службове житло, автомобіль, а також страховку. Бізнесмени мають пільги, що дозволяє їм вести справи з більшою вигодою для себе.

Крім того, незважаючи на безліч мігрантів, Дубай залишається одним із найбезпечніших міст світу.

Досягається це за рахунок багатьох поліцейських, які цілодобово патрулюють місто. Свою роль грає і те, що в ОАЕ дуже суворі покарання всім, хто порушує закон.

І все ж таки я несподівано для себе зустрілася тут з неприємними мінусами і певними розчаруваннями. Я навіть від Наталі свою думку не приховувала.

Я й подумати не могла, що тут така спека. Наприкінці серпня температура 45 градусів! Вода настільки гаряча, що навіть заходити неприємно, не освіжає.

Коли вирішили прогулятися містом, то за півтори години купили 3 пляшки води. Тоді я зрозуміла, чому путівки влітку сюди дешевше, ніж будь-якої іншої пори року.

Якось нам Наталя запропонувала для вражень вирушити в джип-сафарі пустелею, сказала, що малому сподобається, і я погодилася. У вуличному агентстві запропонували варіант за 10 доларів із 30-хвилинними покатушками на джипі, після чого провести пару годин в оазі – вечеряти та споглядати різні танцювально-акробатичні виступи.

А в реальності нас півгодини покатали, потім нагодували несмачною їжею, а потім змусили дивитись танець живота якоїсь старіючої панянки. І це цікаво для жінки з дитиною?..

Від відвідування ультрасучасних аквапарків і парків розваг нам довелося відмовитися. Екскурсія ціною 100 доларів?! Ви серйозно? Довелося спостерігати лише ззовні.

великий мінус – безліч народу. Якщо раніше мені здавалося, що в Дубаї живуть лише багатії, то тепер я не думаю більше. Тут просто тисячі бідолах із найближчих бідних країн на кшталт Індії чи Пакистану. У цю ж нестерпну спеку вони працюють на будівництві, у готелях… Загалом роблять всю чорнову роботу.

Навіть на огородженому пляжі недалеко від нашого будинку від них не можна було втекти. Крізь огорожу ці втомлені роботяги цілими днями дивилися на відпочиваючих туристів. А коли у них був якийсь вихідний, ці натовпи снували містом, у результаті нам у перший день майже нічого не вдалося подивитися.

Мені от прямо цікаво, якби в Дубаї жили самі багатії, хто б виконував усю брудну роботу? У будь-якому разі мінуси справді є.

Тому ми плануємо повернення, але коли – залежить від “сусіда” України. І це дуже сумно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.