fbpx
життєві історії
– Ось що мені робити? Вимагати, щоб він розлучився або просто розлучитися з ним?

Із Сашком ми зустрілися випадково, і наше знайомство не було якимось незвичайним. Він був добре вихований, ввічливий, ну і гарний. Чомусь я спочатку взагалі не сприймала його як чоловіка.

Ми стали спілкуватися. Спочатку в інтернеті, потім смс повідомленнями. Потім він запросив мене на побачення, потім ще на одне і якось закрутилося.

Саша відразу зізнався мені, що одружений, але з дружиною у них справа йде до розлучення, так що мені варто трохи почекати і він повністю буде моїм. Напевно це нерозумно, але я повірила.

Я особливо не поспішала вискочити заміж і не мріяла про весілля і білій сукні з фатою. Так що я спокійно чекала вирішення ситуації.

Але час минав, а вони все не розлучалися. Я стала якось переживати з цього приводу. І вирішила серйозно поговорити з Сашком.

Я попросила його нарешті визначитися з ким він хоче бути, так як я по-справжньому закохалася, і роль коханки початку мене напружувати.

Читайте також: Соромно їй було відмовляти своєму рідному батькові, і до вітчима вона вже звикла

Але те, що відповів мені Саша, мене, м’яко кажучи, здивувало. Він сказав, що давно вже зробив вибір на мою користь і хоче піти від дружини, але не може.

А причина в тому, що в разі розлучення він залишиться ні з чим.

Вони з дружиною склали шлюбний контракт (до слова, його дружина із забезпеченої сім’ї). І за цим контрактом, в разі його (Саші) зради він залишається в прямому сенсі ні з чим.

Я спробувала запевнити його в тому, що мені все одно багатий він чи бідний. Зрештою, ми самі зможемо на все заробити.

Але він вперто твердить одне і те ж, що любить мене і хоче бути зі мною, але нічого не може мені дати.

Ось що мені робити? Вимагати, щоб він розлучився або просто розлучитися з ним? Але ж я його люблю.

Related Post

facebook