fbpx
життєві історії
Ось чого вам, жінки, не вистачає? Працєш, любиш дружину, дитину обожнюєш – і купа претензій! Дружина завжди всім незадоволена, не хоче спілкуватися з моїми батьками, незадоволена своїми батьками, незадоволена мною

Ось чого вам, жінки, не вистачає? Працєш, любиш дружину, дитину обожнюєш – і купа претензій! Дружина завжди всім незадоволена, не хоче спілкуватися з моїми батьками, незадоволена своїми батьками, незадоволена мною…

***

З дружиною живемо разом вже 7 років, з них 3 роки у шлюбі, є донечка, яку шалено люблю, їй 2 роки.

Родину свою люблю і все, що заробляю, витрачаю на сім’ю, або відкладаю на відпочинок чи ще щось потрібне. Але дружина завжди всім незадоволена, не хоче спілкуватися з моїми батьками, незадоволена своїми батьками, незадоволена мною. З батьками через це відносини у мене погіршилися, тому що я завжди намагаюся якось виправдовувати характер дружини.

Раніше думав, що моєї енергії і оптимізму вистачить на двох, і дружина Оля, дивлячись на мене, теж зрозуміє, що ображатися і бурчати на все – це пусте.

Для своєї родини побудував котедж, щоб дружина бачила рідше моїх і своїх батьків, живемо зараз в ньому, окремо від усіх. Будував, думав, Оля буде рада, але ні, так само купа претензій. Закиди і вимоги якісь захмарні, постійний пресинг, що у нас все не як у людей, і це вже наводить мене на думку: можливо, поруч зі мною не моя людина?..

У мене немає шкідливих звичок, але за останні три роки я відчуваю себе так, ніби мені 60 років, хоча мені немає і 40. Я багато разів піднімав з дружиною тему її характеру, але все безрезультатно, каже, що я її дратую.

Зараз думаю, що максимум мене ще вистачить в такій обстановці на 2-3 роки, поки дочка маленька, а потім не витрмаю.

Думаю все частіше про розлучення. Шкода тільки свою дочку, але і жити теж хочеться повноцінно, радіючи кожному дню і тому, хто з тобою разом засинає і прокидається, а не думати весь час про те, що цього разу я зробив неправильно, слухати щоденні дорікання.

Ось чого вам, жінки, не вистачає?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook