fbpx
життєві історії
Ось тільки через якийсь час після новосілля наші стосунки з чоловіком стали псуватися. Ми частіше сварилися, він йшов спати у вітальню на диван. Я просто не знала, що робити, як бути. Що взагалі сталося? З чоловіком розмовляти намагалася, а він і сам нічого не розуміє. І ось одного разу йшла я додому. Настрій був не дуже, все думала, що з нами відбувається. І йде мені назустріч бабуся. Підходить до мене і каже, щоб я не сумувала, мовляв, усе буде добре. Шукай, каже подаруночок у спальні

Одружилися ми нещодавно, з квартирою нам пощастило, мої батьки забрали до себе бабусю, а ми оселилися в тій, що звільнилася. Дві кімнати, велика передпокій та кухня. Сонячний бік. Загалом, мрія!

Ремонт зробили власноруч. Переклеїли шпалери, десь підфарбували. Вікна та двері були нові, ставили для бабусі.

Основна проблема вийшла з меблями та технікою. Вирішили, що особливо в борги-кредити не влазитимемо, тільки в крайньому випадку. По-перше купили тільки найнеобхідніше. З грошима допомогли батьки, були свої заощадження та й працюємо обоє.

І ось, коли квартира набула більш-менш нормального вигляду, ми й вирішили влаштувати новосілля. Покликали друзів, трохи посиділи. Найдовше залишалася моя подруга Юля. Дружимо ми з нею ще з першого курсу інституту. Дівча класна. Завжди підтримає, допоможе.

Вона ніби й намагалася здаватися веселою, але видно було, що її щось гнітить. Я, звичайно, намагалася її розговорити, але вона все відмовлялася та жартувала. Ну зрештою і вона пішла.

Ось тільки через якийсь час після новосілля наші стосунки з чоловіком стали псуватися. Ми частіше сварилися, він йшов спати у вітальню на диван. Я просто не знала, що робити, як бути. Що взагалі сталося?

З чоловіком розмовляти намагалася, а він і сам нічого не розуміє. Саме, каже, виходить. І так, ми не могли спати разом на нашому новенькому ліжку. І ось одного разу йшла я додому. Настрій був не дуже, все думала, що з нами відбувається. І йде мені назустріч симпатична така бабуся. Підходить до мене і каже, щоб я не сумувала, мовляв, усе буде добре. Шукай, каже подаруночок у ліжку.

Чесно, я аж потім холодним укрилася, подумала погане про чоловіка, от і вся причина наших негараздів. Додому прийшла з ходу на нього накинулася, щоб зізнавався. Він засміявся. А я заплакала, розповіла йому про зустріч. Він відповів, що це все дурниці.

А слова бабусі мені спокою не давали. Пішла і перевернула все ліжко. Нічого незвичайного не знайшла. Почала промацувати матрац.

І ось воно! У куточок була акуратно встромлена голка з чорною ниткою. Я тихенько дістала її та викинула. Після чого заправила ліжко чистою білизною, а старе відправила в прання. І сміття заодно сходила викинула.

Чоловік мовчки спостерігав за мною та посміювався. Після цього, все стало на свої місця, наші незрозумілі сварки припинилися. А ось із Юлею наші стосунки зійшли нанівець, ініціатором була вона.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua