fbpx
життєві історії
Ось тоді я і запустила руку до «заначки» невістки, коли побачила, що діло не робиться. А вона то по масажам, то на йогу, то до косметологів, то губи більші, то ще щось. У них квартира у новобудові другий рік без ремонту, син не тягне. Олена заробляє тисяч 50 гривень, живуть у мене, знайшла її конверт, лежали там 40 000 гривень. Потім подарую сину

Син Микола з дружиною Оленою і 4-річною дитиною живуть у мене, квартира моя трикімнатна, не тісно, але всьому є межа.

Чотири роки тому вони вклалися у будівництво у надійного забудовника. Заплатили вони майже за всю квартиру одразу, гроші у них були, адже за два роки до народження Стефочки син і невістка разом їздили закордон на заробітки.

Майже два роки будувався будинок, потім вони отримали ключі від нової двокімнатної квартири, з видом на ліс, у новому будинку і новому районі міста.

За цей час у Колі й Олени народилася Стефа, зараз вона ходить у садочок. І у сина, і в невістки гарна робота, але Олена заробляє більше, це я точно знаю. У сина зарплата тисяч 18 гривень, він мені з них дає частину на комунальні, за решту вони живуть, продукти підкупляють обоє.

У сина з Оленою роздільний бюджет, вони цього від мене ніколи не приховували. Але Олена якось так обкрутила Миколу, що у них правило: «Гроші жінки – це гроші жінки, гроші чоловіка – спільні гроші на всі загальні потреби». Я вважаю, що це вкрай неправильна позиція.

Окрім того, як я вже сказала, у невістки зарплата набагато більша зарплата. Вона спеціаліст у якійсь там модній сфері ІТ, працює в офісі, до того ж пише вдома програми на замовлення. І зарплата у Олени не менше 50 000 гривень.

Коли я питала, чому ж вони не роблять ремонт у новій квартирі, навіть не починають, вони відповіли, що будуть збирати на весь ремонт одразу, щоб зробити одним махом, та ще й хочуть крутий дизайн, дорогі матеріали. Ага. Здається мені, що збирає лише Коля, але що він сам може відкласти?

Ну я почекала півтора року, бачу – діло не рухається. Зате відпочивати літають два рази на рік, це Олена оплачує. На тому її вклад у сімейний бюджет і завершується, всі решта витрат – на Миколі.

Ось тоді я і запустила руку до «заначки» невістки, коли побачила, що справа не робиться, а Олена то по масажам, то на йогу, то до косметологів, то губи більші, то ще щось. У них квартира у новобудові другий рік без ремонту, син не тягне сам, невже вона не розуміє? Олена заробляє тисяч 50 гривень на місяць, частину грошей зберігає у конверті готівкою.

Знайшла я її конверт відверто нахабним способом: коли нікого вдома не було, зробила обшук у них у спальні і в комоді знайшла «конвертика», досить товстого.

З тієї миті і почалася у нас з Оленою якась дивна гра в мовчанку. Тоді, вперше, я знайшла у конверті сорок тисяч гривень. Двадцять взяла і заховала.

Вирішила так: якщо невістка помітить і вголос заявить, що гроші пропали, приховувати не буду. Скажу як є, заявлю, що вони мають можливість робити у новій квартирі ремонт, тому нехай або роблять, або переїжджають на орендовану і роблять тоді, що хочуть.

Але невістка промовчала! Більше того – Олена нікуди не переклала, не переховала конверта, у якому постійно зберігається не менше 30-40 тисяч гривень готівкою. Раз на місяць я його обов’язково перевіряю і беру звідти гроші, але не витрачаю, а складаю у себе. Коли назбирається сума тисяч у 300-400, подарую ці гроші сину і скажу – на ремонт, вперед!

Мене дуже дивують у цій ситуації поведінка і мовчання Олени, але вони мене цілком влаштовують, тож нехай так і буде.

Автор – Надія Д.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page