fbpx
життєві історії
Ось цього я ніяк не очікував від тата, але факт лишається фактом: батько привласнив мою нерухомість. Народився і виріс я у будинку з батьками і братом. На подвір’ї було і є два будинки, один з яких збудували батько з дідом, а в іншому жили дід із бабусею

Ось цього я ніяк не очікував від тата, але факт лишається фактом: батько привласнив мою нерухомість. Народився і виріс я у будинку з батьками і братом. На подвір’ї було і є два будинки, один з яких збудували батько з дідом, а в іншому жили дід із бабусею. Дитинство у нас було нормальне, як у всіх. Хоча мене, як мені здається, змушували працювати більше, ніж мого меншого брата, але це не важливо.

18 років тому одне за одним полинули на небеса дід і бабуся з другого будинку. Відповідно, батько зі своїм братом на словах розділили будинок і кожен почав робити ремонт у своїй половині.

Мені на той час було вже 19 років і я брав безпосередню участь у ремонтах. Не лише роботою, а й матеріалами. Бо ж з 18 років я уже працював і мав непоганий заробіток. Усе на словах. Половина будинку мала мені дістатися, як не раз казав батько.

Час йшов. Я одружився і із дружиною заселилися у свою половину. В другій половині будинку жив дядько зі своєю родиною. За документами батько так і не давав дозволу на оформлення «квартири» на себе. Мовляв, піду на той світ, тоді поділіться з братом. У документах про спадщину було написано, що батько та дядько кожен має право на половину майна. Далі цього документа ніхто нічого не оформлював, бо була суперечка щодо землі.

Словом, ми з дружиною та двома дітьми жили у своїй квартирці. Разом із батьком зробили прибудову, викопали підвал, збудували двоповерховий гараж. Уточню, що все будувалося на землі батька за мої гроші, батько грошей на матеріали ніколи не давав, допомагав більше порадами, іноді руками.

Років 10 тому, коли я вже почав тиснути на батька щодо оформлення моєї, як я вважав, нерухомості, стався конфлікт. Посварилися дуже сильно. Тоді із дружиною ми і вирішили збирати гроші на свій окремий будинок.

Нам пощастило: сім років тому вдалося купити майже готовий будинок за копійки. За два роки зробили ремонт і перебралися у своє нове житло. Відразу після переселення квартирку свою ми віддали в оренду.

Батьку це не подобалося, але вголос щось конкретно він мені не висловлював. Десь півтора роки тому одружується мій молодший брат. На той час батько поділив свій будинок на дві половини. Далі дізнаюся, що другу половину будинку він оформляє на мого молодшого брата. На мою претензію, що, мовляв, як же так, я теж хочу оформити свою квартирку, батько вигадує якісь відмовки, на кшталт “дядька шукай, щоб він дав дозвіл”. Сказав, що землю оформлятимуть дуже дорого.

Недавно, після того, як з’їхали мої квартиранти, батько взагалі почепив замок на воротах і не пускає мене до мого гаража і моєї квартирки. А все розпочався через те, що квартиранти на спільному обійсті не викосили траву.

Як мені тепер бути, гадки не маю. Розумію, що сам винний, лопух наївний. Але я довірився своєму рідному батькові! Мені потрібна порада, як правильно чинити у цій ситуації.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!