fbpx
Суспільство
Осадча показала українцям своє маленьке сонечко: хочеться милуватися і не відводити очей! “Катя, ви така мудра жінка. З Юрієм народили таких синочків!”

Осадча показала українцям своє маленьке сонечко: хочеться милуватися і не відводити очей!

Українська ведуча Катя Осадча 5 серпня показала нове фото з молодшим сином.

“Вже незабаром рік. Як добре, що всі події свого першого року життя Данило дізнається з оповідань і це сприйматиме як книгу з історії, з історії вільної, незалежної України, яка перемогла у страшній боротьбі”, – написала ведуча.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

“Щастя що цей горобчик не памятатиме цей жах. Нехай росте здоровим і щасливим у МИРНІЙ ТА процвітаючій Україні”

“Катя, ви така мудра жінка. З Юрієм народили таких синочків! Здоров’я вам і мирного неба нам всім!”- коментують допис шанувльники ведучої.

Нагадаємо, Данило – третій син ведучої. Він народився 19 серпня 2021 року. Його батько – український актор і ведучий Юрій Горбунов. Вони з Осадчою одружилися 3 лютого 2017 року. Пара також має старшого сина Івана (2017).

А у 2002 році від бізнесмена Олега Поліщука Осадча народила первістка Іллю. У 2021 році Ілля закінчив школу і зараз навчається на айтішника в Мерілендському університеті (США).

Після початку російського вторгнення Горбунов та Осадча зайнялися волонтерською діяльністю. Де саме перебувають на даний час подружжя та їх діти, вони не уточнювали.

Горбунов зізнався, що вони з дружиною планують взяти прийомну дитину, яка втратила батьків у наслідок вторгнення Росії в Україну. Дуже гарне прагнення!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page