fbpx
Молитва
Особливі молитви до Ангела-Охоронця, які допоможуть вам отримати допомогу в цей недобрий час. Моліться, вас обов’язково почують!

Моліться, вас обов’язково почують!

«Святий заступник Божий, будь милостивий до мене, почуй прохання мої і відведи біду. Звертаюся я з молитвою до Тебе і мрію отримати допомогу Твою в цей недобрий час. Захисти мене, прийди на допомогу, мій незримий покровитель, прожени напасті, хвороби і прикрощі. Я ж не перестану прославляти ім’я Господа і підтримку Твою. Амінь».

Звертатися до Ангела-охоронця можна не тільки за власними потребами, а й на прохання родини та близьких. Близькі люди – це частина нас самих, тому небесний заступник почує молитву про рідних.
Помолитися Ангелу-Охоронцю можна про щастя, заступництво, здоров’я і благополуччя членів сім’ї, особливо якщо на даний момент вони переживають важкі часи. За матеріалами

Для цього слід прочитати наступну молитву:

«Святий Ангел, Тобі молюся про допомогу, бо переживаю про близьких своїх. Прожени з життів їх хвороби, невдачі, наповни силами і щастям їх серця, проясни думки їх. Бачу я, мій благодійник, слабкість духу їх і неміч тіла. Молю про одне – нехай перестануть рідні страждати. Якщо це випробування моє, спаси мене. Амінь».

Читайте також:ЦЮ КОРОТЕНЬКУ ПРИТЧУ ПОТРІБНО УВАЖНО ПРОЧИТАТИ КОЖНОМУ, ТОМУ ЩО ВОНА МОЖЕ РАЗ І НАЗАВЖДИ ЗМІНИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

Молитва-Ангелу про допомогу у складних справах та грошах

Кожен християнин стикається в житті як з хорошими, так і з поганими новинами. Наступна молитва Ангелу-Хранителю дозволить позбутися від проблем в житті і перестати відчувати дискомфорт:

«Ангел Божий, Тобі молюся. Убережи мене від усього лихого в долі. Чи не грішу і не згрішу проти віри істинної, так почуй молитви щирі, що від самого серця йдуть. Нехай Божа поміч зійде на мене, направить по шляху вірному і допоможе в хвилини негоди. Нехай, як вчив Господь, мені воздасться за працю мою, щоб наповнилося життя моя щастям, миром і матеріальним достатком. Виконай волю Всевишнього і відповідай на прохання мої. Амінь».

facebook