fbpx
Молитва
Особливі молитви про збереження та зміцнення сім’ї

Вираз «сім’я – це мала церква» дійшло до нас з ранніх століть християнства. Тому так важливо зберегти її від розпаду і негараздів.

Молитви про зміцнення сім’ї становлять особливу силу в тому випадку, якщо чоловік і дружина живуть в вінчаному шлюбі. З молитовними проханнями можна звертатися до Пресвятої Богородиці, Петру і Февронії, Іоанна Богослова.

Молитва до Пресвятої Богородиці

Щоб зберегти шлюб від розпаду, читають молитву про збереження сім’ї до Пресвятої Богородиці, вона є однією з найсильніших. Матір Божа споконвіку вважається жіночою заступницею. Вона неодмінно почує прохання істинної християнки зберегти її сімейне благополуччя.

Володарко Преблагословенна, візьми під Свій покров сім’ю мою. Всели в серця чоловіка мого і чад наших світ, любов і непрекословіе всьому доброму; Не допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до преждевременния і внезапния відходу без покаяння.

А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від огненнаго запаленою, воровскаго нападу, усякого злого обставинах, разнаго страхування і диявольського мани. Та й ми купно і окремо, явно і потаємно будемо прославляти ім’я Твоє Святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Пресвятая Богородице, спаси нас!

Молитва Петру і Февронії Муромський

До святих благовірних князів часто звертаються з молитвою про сім’ю і кохання. Подружжя все життя прожили в мирі та злагоді, шанували одне одного. Петро і Февронія допомагають не тільки створити шлюб, а й зберегти його. Не випадково, День їх пам’яті (8 липня) оголошений Днем сім’ї, любові і вірності.

О, угодники Божі, благовірний княже Петра і княгині Февронії, до вас вдаємося і до вас зі сподіванням міцним молимося: піднесіть про нас, грішних (імена), святої молитви ваші до Господа Бога і випросіть у благості Його вся благопотребная душам і тілам нашим: віру праву, надію благу, любов нелицемірну, благочестя непохитне, в добрих ділах успіх.

І клопотання нам у Царя Небесного житіє благополучне і добру християнську кончину. Їй, чудотворці святі! Чи не погорджувати молитов наших, але будите про нас присниться предстатель до Господа, і сподоби нас поміччю вашою вічне спасіння получити і Царство Небесне унаследоваті, та дякуємо невимовне людинолюбство Отця і Сина і Святого Духа, в Троїце покланяемаго Бога на віки віків.

Молитва Іоанна Богослова

Іоанн Богослов був наближеним учнем Спасителя. Саме йому Христос доручив турботу про свою матір. Молитви святому допомагають уберегти сім’ю від розлучення, зрад і людський заздрості.

О, великий і всехвальний апостола і євангеліста Іоанна Богослова, наперсніче Христов, теплий наш заступнику і швидкий в скорботах помічнику! Умоли Господа Бога дарував нам залишення всіх гріхів наших, еліко згрішили від юності нашея, у всьому житії нашому, справою, словом, помислом і всіма нашими почуттями.

Під кінець же душ наших допоможи нам, грішним визволитися повітряних митарств і вічної муки, та твоїм милостиво заступництвом прославляємо Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Правила читання

Молитви про збереження сім’ї можуть допомогти в самих безвихідних ситуаціях. Пам’ятайте, що читати їх слід якомога частіше, а не тільки тоді, коли ,,грім вдарить”. Якщо ви живете в невінчаному шлюбі, обов’язково повінчайтися.

Найкраще читати їх в храмі перед іконами тих святих, до кого ви звертаєтеся, але можна робити це і вдома.

Спочатку обов’язково покайтеся перед Господом в своїх гріхах. Подумайте, що ви робите не так, що сімейна ситуація вимагає допомоги згори.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook