fbpx
Шоу-бізнес
Особисте життя ведучого знову в центрі уваги. Дружина Володимира Остапчука назвала справжню причину розлучення. Перед другою вагітністю Володимир зрадив своїй дружині і це лише “квіточки”.

Особисте життя ведучого знову в центрі уваги.

А все через несподіване і дуже відверте інтерв’ю колишньої другої половинки Володимира Остапчука Олени Войченко, з якою він зараз оформляє розлучення.

Пара ділить майно і право на виховання дітей.

Через півроку після несподіваного розставання з Остапчуком, Олена Войченко зважилася розповісти всю правду про їхнє розлучення – назвала причини і наслідки, пише “Теленеделя”.

В інтерв’ю журналістам програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» жінка заявила, що криза в їх відносинах почалася після того, як Володимир став ведучим «Євробачення».

Приголомшлива слава буквально затьмарила розум ведучого. Більш того, перед другою вагітністю Володимир зрадив своїй дружині. Але тоді Олена пробачила його.

Здавалося б, народження сина могло запалити нову іскру в їх сімейному житті, але не вийшло. Остапчук став віддалятися від дружини і навіть міг кинути її під час спільного відпочинку.

Останньою краплею для Олени став той факт, що ведучий не перестав фліртувати з іншими дівчатами. Більш того, у нього з’явилася нова постійна супутниця.

Войченко дуже боляче через подібний розвиток подій, адже для Володимира вона завжди була опорою.

Живучи під одним дахом, вона навіть вручну прала йому шкарпетки.

Шокуючим визнанням жінки також став той факт, що зараз Остапчук фінансово не регулярно підтримує своїх дітей.

У Олени навіть накопичилися борги перед школою, в якій навчається їхня дочка Емілія.

You cannot copy content of this page