fbpx
Шоу-бізнес
Останній фільм з Русланою Писанкою у головній ролі “Демони” вийде на великі екрани. Режисерка Наталка Ворожбіт розповіла про стрічку, показала кадр з фільму і поділилася спогадами про зйомку картини: “Душа моя, Русю. У кадрі стригла своє розкішне волосся, а на телеефіри одягала перуку. Яка гарна людина в кадрі”

Останній фільм з Русланою Писанкою у головній ролі “Демони” вийде на екрани. Режисерка Наталка Ворожбіт розповіла про стрічку, показала світлину з фільму і поділилася спогадами про зйомку картини.

Український режисер і сценарист Наталка Ворожбіт на своїй сторінці у Facebook 19 липня повідомила, що фільм із актрисою Русланою Писанкою у головній ролі вийде на великі екрани.

“Душа моя, Русю… Далі треба писати некролог. Некролог про гарну жінку в розквіті сил і таланту, яка стала рідною. Почну з фактажу, щоб одразу не заридати вголос”, – написала вона.

Наталка Ворожбіт розповіла, що саме Руслана Писанка знімалася у головній ролі у її новому фільмі “Демони”.

“Ми уявляли, як дознімемо фільм і оприлюднимо перші ролики з нею, як усі будуть приємно вражені Новою Русею. Вона говорила: “Я роблю квантовий стрибок”. У кадрі стригла своє розкішне волосся, а на телеефіри одягала перуку. Приїжджала на зйомки до Полтавської області після ефіру за кермом і в ніч поверталася назад. Кожен день робила подвиг на цих непростих зйомках в експедиції. Вражала своєю самовідданістю і довірою. Матеріал складний, але ніяких капризів та ознак зірковості. Вона хотіла зніматись в українському кіно. Але її не знімали, будемо чесні”, – зазначила Ворожбіт.

Вона додала, що й сама “боялася брати телезірку”. Режисер шукала виконавицю головної ролі серед сотні кандидаток, але випадково подивившись інтерв’ю Писанки, “серце тьохнуло”.

“Як у коханні. Моя. Особистість, глибина, зміст, енергія. Коли вона зайшла на перші проби – це зайшов Всесвіт і повністю заповнив простір. А який він красивий! Ми зараз монтуємо фільм, і я постійно думаю: “Яка гарна людина в кадрі”, – поділилася Ворожбіт.

Вона зазначила, що кілька сцен залишилися недознятими, але фільм все одно вийде.

Персонаж Писанки у фільмі – Ніна – жінка з пострадянської України, “з усіма травмами, тяжкою спадщиною, втраченими надіями, але гарна та непереможна”.

“І Руся втілила це блискуче. Я хочу, щоб у пам’яті вона залишилася не лише як телеведуча і так далі, а й як зірка українського кіно. Не прощайтеся з нею, чекайте на нову зустріч!” – підсумувала Наталка Ворожбіт.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, фейсбук Наталка Ворожбіт

You cannot copy content of this page