fbpx
життєві історії
Останній місяць я частенько працювала в нічну зміну, оскільки почався сезон відпусток. Клініка приватна, платять добре, тому на роботу йшла, як на свято. Дивувало лише одне, Стас ніби радів, коли я виходила за двері. Того дня мене неочікувано відпустили додому. Двері я відкрила своїм ключем, і відразу в прихожій побачила знайоме жіноче взуття. Набравшись сміливості я зайшла в спальню

Останній місяць я частенько працювала в нічну зміну, оскільки почався сезон відпусток. Клініка приватна, платять добре, тому на роботу йшла, як на свято. Дивувало лише одне, Стас ніби радів, коли я виходила за двері. Того дня мене неочікувано відпустили додому. Двері я відкрила своїм ключем, і відразу в прихожій побачила знайоме жіноче взуття. Набравшись сміливості я зайшла в спальню.

***

Ми з чоловіком молода сім’я, яка придбала квартиру за пільговою програмою. Ми закінчили медичний університет. Чоловік Стас стоматолог, а я дитячий лікар.

Працювали в хорошій клініці, і жили в цьому ж обласному центрі. З нами на сходовій клітці жили пенсіонери і самотня дівчина.

З першими швидко знайшли спільну мову і часто їм міряли тиск, робили різні процедури. А ось з дівчиною Кірою стосунки не склалися.

Вона була красивою, але дуже побожна і проповідувала моральні цінності. Нас постійно критикувала, що ночами не даємо їй спати.

Але, ми молоді і нічого в цьому поганого не бачили, при цьому дуже хотіли дітей. Одного разу, чоловік поїхав у відрядження на форум молодих фахівців, а я залишилася одна.

Сильно нудьгувала і вирішила подружитися з Кірою. Купила торт і відправилася до неї в гості. Сусідка не надто була рада моєму візиту, але запросила в квартиру, запарила чай.

Ми нормально поспілкувалися, але помітила я тоді дивну річ. У сусідки повно було дорогої косметики, та й наряди висіли досить відкриті: короткі сукні, спідниці. Це я випадково підгледіла, поки Кіра була у ванній.

У передпокої стояло брендове взуття з високою шпилькою. Хоча завжди бачила Кіру в довгій непримітній сукні, голова покрита хусткою.

“Навіщо Кірі дороге вбрання, яке не кожна дівчина може собі дозволити”, – подумала я. Потім пішла додому!

Незабаром повернувся чоловік, з сусідкою стали нормально спілкуватися. Вона іноді приходила до нас в гості. Через пару місяців, мені призначили нічні чергування.

Сильно стала вимотуватися на роботі, не висипалася, погано стала виглядати. А ось Стас був цьому схоже дуже радий.

Завжди з неприхованою радістю відправляв мене на нічні чергування. В один прекрасний вечір, скасували чергування і відпустили додому, давши два дні відпустки.

Думаю, зараз приїду, порадую чоловіка, проведемо час разом. Наївна!

Приходжу додому і бачу цікаву картину. Чоловік з якоюсь дівчиною мило проводять час, але ясно, що вони робили. Побачивши мене, парочка сильно здивувалася.

Я перебувала в ступорі. Дівиця спішно стала одягатися. І що ви думаєте, це була “благочестива” сусідка. Я її не впізнала.

Шикарна фігура, класний макіяж, гарний одяг. Не монашка, а модель! Виявилося, що відносини Стаса та Кіри тривають кілька місяців, а більш близькими почалися з моменту моїх чергувань.

Зрозуміло, що розлучатися не буду, а то квартира пропаде. Поки живемо, як сусіди. Може з часом пробачу. Поговорила з Кірою і з’ясувала, що вона звичайна елітна нічна фея, а образ черниці для прикриття.

Зі Стасом почала спілкуватися, тому що їй сподобався, грошей не брала. Ось так ніколи не знаєш, що ховається всередині людини!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page