fbpx
Цікаве
Останнє пророцтво старця Єфрема Аризонського, якого не стало у 2019 році і який мав особливий дар передбачення, стосується світового конфлікту, який торкнеться кожної країни на землі. Цікаво, що побачив прозорливий грецький мудрець. Він ступив на шлях служіння Всевишньому у 19 років на Святій Горі – Афоні

Останнє пророцтво старця Єфрема Аризонського стосується світового конфлікту, який торкнеться кожної країни на землі. Цікаво, що побачив прозорливий грецький мудрець.

Є припущення, що Єфрем Аризонський мав особливий дар передбачення. Що він бачив? Що пророкував для пересічних людей?

Він ступив на шлях служіння Всевишньому у 19 років. У мирі юнака звали Іоанніс Мораїтіс, він став послушником одного з найвідоміших афонських старців Йосипа Ісіхаста.

Цей старець має кілька духовних імен. І ось чому. У 19 років юнак Іоанніс розпочинає свою духовну службу на Святій Горі – Афоні. Старець зізнавався, що у молодості йому було важко пристосуватися до духовного життя.

Але він казав, що рівень духовності його поступово підвищувався, цьому сприяв його наставник Йосип Ісіхаст. Біля цього старця Іоанніс прослужив 12 років, аж до його упокою. Саме під час служби у Йосипа Ісіхаста, Іоанніс і отримав своє нове ім’я Єфрем.

У 1973 році Єфрема було обрано настоятелем старовинного афонського монастиря, Філофеї. Саме через це ієромонаха Єфрема називають також і Єфрем Філофейський. Єфрем Філофейський запропонував своїй обителі правила життя свого вчителя Йосипа Ісіхаста. Це підтримали ще кілька афонських монастирів.

 У 1979 році Єромонаху Єфрему Філофейському знадобилася серйозна медична допомога.  Духовні послідовники Єфрема знайшлися у Канаді і запропонували йому відвідати канадську клініку. Лікування Єфрем Філофейський переніс успішно, проте зазначив, що стан місцевої грецької духовної громади був досить сумним.

Греки, які жили в Америці та Канаді, не припиняли писати благочестивому старцю прохання про частіші приїзди до їхніх країн. І Єфрем погоджувався. Він відвідав безліч канадських та американських міст, щоб підняти рівень духовності своїх людей на новий рівень.

Згодом старець Єфрем розпочав повноцінну місіонерську місію на території США.

Він сприяв відкриттю церков та монастирів у Пенсільванії та Аризоні. За це був удостоєний назви Єфрема Аризонського.

Спочив Єфрем Аризонський у монастирі святого Антонія, де й проживав, 7 грудня 2019 року.

Отже, що говорив Єфрем Аризонський.

Старець Єфрем Аризонський бачив, що багато людей може постраждати через чорні справи антихриста, який прийде в новому столітті.

Це зло використовуватиме багато коштів, але не на благо людей, а на шкоду їм. Його не цікавитиме ні те, скільки життів можна було б врятувати, ні те, скільки життів він уже занапастив. Нова війна, затіяна антихристом, відчуватиметься у кожній країні світу.

За пророцтвом старця, шанувальники антихриста сліпі і не бачать його справ. Послідовники його влили їм у вуха стільки брехні, якої ще не знали в цьому світі.

Люди глухі і не чують поклик тих, хто дійсно потребує допомоги, і хто намагається достукатися до них, розповідаючи правду.

Той, хто прийшов з війною, під час війни і поляже. Саме цю думку намагався донести Єфрем віруючим.

Прислухатися до будь-яких передбачень чи ні – особиста справа кожного.

Всі українці найбільше бажають миру. Ми віримо в Бога і в ЗСУ і сподіваємося на щасливі мирні світанки.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page