fbpx
Шоу-бізнес
Остапчук показав будинок: “Ми вирішили наш будинок добудувати, а ремонт – доробити”. Ведучий показав, як виглядає його будинок, який він почав зводити ще до війни: “Наше затишне гніздечко буде. Тому що віримо в Україну та ЗСУ!” – фото

Остапчук показав будинок: “Ми вирішили наш будинок добудувати, а ремонт – доробити”.

Український ведучий Володимир Остапчук 13 червня опублікував у Instagram фото свого будинку, розташованого на Київщині, який почав будувати ще до війни.

“Нашому дому – бути! Ми працюємо в Україні, робимо бізнес в Україні, волонтеримо для українців і вже знаємо – майбутнє за мирною Україною. Саме тому ми вирішили наш будинок добудувати, а ремонт – доробити, – написав він. – Незважаючи на проблеми та з матеріалами, з логістикою та всім іншим, ми вирішили, що наше затишне гніздечко буде. Тому що віримо в Україну та ЗСУ!”

Влітку 2021 року дружина Остапчука, нотаріус Крістіна Остапчук (до заміжжя – Гірник) показала ділянку, на якій вони планували звести будинок.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Volodymyr Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Остапчук та Гірник одружилися 15 жовтня 2020 року. У січні 2021 року Остапчук повідомив, що дружина взяла його прізвище.

Раніше Остапчук був одружений із перекладачкою Оленою Войченко. Пара прожила у шлюбі 12 років. У них народилося двоє дітей: дочка Емілія (2013) та син Еван Олександр (2018). Подружжя розірвало шлюб 6 березня 2020 року.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.