fbpx

От і сьогодні йду гуляти зі спортивною сумочкою дуже відомого бренду, від Nike. Кожен візит Слави – це свято. У прямому значенні цього слова. Синочок то букет величезний мені без приводу подарує, то гарний брендовий одяг привезе.Після її дзвінка мені стало недобре. Коли син приїхав наступними вихідними, я розповіла йому, що сталося. Як виявилося, Тая давно товаришує з моєю свахою. Маргарита зателефонувала мені невдоволена, щоб розповісти, на що її чоловік повинен витрачати гроші

Шість років тому мій син Слава одружився з Маргаритою. Вони одразу з’їхалися, оселилися у затишному будиночку на околиці міста, за два роки невістка народила дитину. Слава – архітектор, він непогано заробляє, сам забезпечує сім’ю.

А Маргарита поки що вдома після декрету, вона ще не вирішила, чи збирається виходити на роботу. Та й час такий незрозумілий і важкий. кругом платять мало. Слава підтримує будь-яке її рішення. Він не проти, щоб дружина не працювала.

Мій син і про мене дуже дбає. Кожен візит Слави – це свято. У прямому значенні цього слова. Синочок то букет величезний мені без приводу подарує, то гарний одяг привезе. Я вже сама давно по магазинах перестала ходити, немає стільки коштів, та й бажання одягатися теж, якщо чесно.

Тому, що я виростила такого дбайливого чоловіка, я дуже радію. І пишаюся, що мій син – зразковий сім’янин. Я маю самотню сусідку Таю, яка завжди помічає приїзд Слави. Вона весь час нахвалює мені його, а я тільки мовчки усміхаюся. Як виявилося, Тая давно товаришує з моєю свахою. З нею вона ділиться всіма плітками, в тому числі і про мого сина.

Нещодавно я дізналася, що про його візити до мене вона повідомляє сваху. Все їй розповідає, що і коли він мені привозить, у якій кількості та якого кольору. А дізналася я про це від своєї невістки. Маргарита зателефонувала мені невдоволена, щоб розповісти, на що її чоловік повинен витрачати гроші.

Мені стало дуже прикро від її слів. Адже це мій син, і його турбота про матір – це природно. Його ніхто ні до чого не примушував, просто Слава так виявляє любов до мене, це лише йорго бажання.

Після її дзвінка мені стало недобре. Коли син приїхав наступними вихідними, я розповіла йому, що сталося. Відмовилася від усього, що він мені надарив і заборонила йому купувати дорогу техніку мені на День народження.

А Слава зрозумів, у чому річ. Мабуть, розмова Маргарити зі мною — це не перший випадок, вона весь час скаржиться, що її чоловік допомагає тільки своїй мамі, а про тещу не думає.

Син продовжує мене балувати, незважаючи ні на що. Він поділився зі мною розмовою із дружиною. Слава сказав маргариті, що робитиме так, як вважатиме за потрібне. Він може забезпечити і літню матір, і свою безробітну дружину, хіба він мало робить? До того ж на свята він і до тещі з чудовими подарунками заходить, я не бачила, щоб вона на щось скаржилася.

От і сьогодні йду гуляти зі спортивною сумочкою дуже відомого бренду, від Nike. І подумки дякую синові за те, що він у мене такий виріс.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page