fbpx
життєві історії
Отримавши у спадок від бабусі та дідуся квартиру, я одразу ж вирішила зробити ремонт. Поки вони там жили, не дозволяли нічого переробляти, хоча багато разів пропонувала все оновити. Але їхній консерватизм не мав меж. Нині мама забрала до себе своїх батьків, а я стала повноправною господаркою двокімнатної квартири

Отримавши у спадок від бабусі та дідуся квартиру, я одразу ж вирішила зробити ремонт. Поки вони там жили, не дозволяли нічого переробляти, хоча багато разів пропонувала все оновити. Але їхній консерватизм не мав меж.

Нині мама забрала до себе своїх батьків, а я стала повноправною господаркою двокімнатної квартири. Незважаючи на те, що я так мріяла про ремонт, не знала, з чого почати. Кімнати прохідні, а мені хотілося зробити так, щоби дитяча була окремо від нашої з чоловіком спальні.

Подруга порадила дизайн і розповіла, як припустилася помилки, намагаючись заощадити та самостійно розробляючи дизайнерський проект. Тільки дарма витратила час та нерви. Тут потрібні як знання, так і творчий підхід.

Тому ми вірішили не експериментувати і скористалися послугами професійної компанії, яка займається ремонтними та будівельними роботами. Саме такі фахівці в курсі всіх будівельних новинок та оздоблювальних матеріалів, враховують наймодніші та найактуальніші дизайнерські новинки в інтер’єрах. У нашому випадку дизайнер продумав все до дрібниць.

Неймовірно порадувало. що изайнери зробили нашу квартиру невпізнанною. І що ще дуже важливо – вклалися до раніше обумовленого бюджету. Але найціковіще, що найвищою оцінкою їхньої роботи були компліменти від моїх дідуся та бабусі, які відмовлялися вірити, що це їхнє колишнє житло! Бабуся Галина ще й журилася, що не послухала тоді мене і не погодилася на такий ремонт, так би і вони пожили у шикарних умовах. Але їм і у батьків моїх зараз дуже добре і комфортно, дідусь і бабуся мешкають в окремій затишній кімнаті. Всім нам стало добре!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!