fbpx
життєві історії
Оце нас занесло, скажу я вам, після всіх скитань. Нам дуже хочеться додому, але чоловік поки що не пускає. А я боюся, що звикнемо тут і вже не захочеться на Батьківщину. Від цього сумно. Усі стереотипні уявлення відповідають дійсності. Я працюю прибиральницею в одному багатому домі, це чудовий будинок і привітна родина

Оце нас занесло, скажу я вам, після всіх скитань. Нам дуже хочеться додому, але чоловік поки що не пускає.

Безпечна і мальовнича Норвегія, де ми опинилися на запрошення моєї давньої подруги, більш ніж варта своєї репутації, це само собою.

Усі стереотипні уявлення про Норвегію відповідають дійсності: люди тут красиві, гендерна рівність є невід’ємною частиною повсякденного життя, а від пейзажів захоплює дух.,

Ми живемо в Осло. Яке ж тут небо неймовірно гарне, просто зачаровує!

Я працюю прибиральницею в одному багатому домі, це чудовий будинок і привітна родина.

Крім того, Норвегія – багата країна, яка інвестує виручку від продажу нафти у розвиток та накопичує кошти для майбутніх поколінь.

Іноземним фахівцям легко вписатися у місцеве життя: тутешні громадяни не проводять жорстких відмінностей між своїми та приїжджими. Я працівник туризму, але поки що вчу мову, тому не можу працювати в цій сфері.

Більшість вважає за краще жити в Осло – це не дуже велике місто, і всі події тут зазвичай зосереджені в центрі.

Хоч би де жили норвежці, вони проводять дуже багато часу на свіжому повітрі.

Норвежці люблять бувати просто неба! Їм подобається гуляти: взимку бігати на лижах, а влітку ходити пішки. Люди тут дуже активні, і роботодавці часто пропонують своїм співробітникам абонементи в спортклуб.

Ця любов до свіжого повітря може виявитися дуже корисною, особливо з урахуванням того, що інші розваги в Норвегії дуже дорогі.

Якщо в інших країнах можна собі дозволити сходити в ресторан кілька разів на тиждень, то в Норвегії такий спосіб життя задорогий.

Тому люди намагаються проводити дозвілля за менші гроші – наприклад, ходити на тренування чи милуватися природою.

У Норвегії є де провести час на свіжому повітрі – взяти хоч би знамениті фіорди.

Взагалі тут ждуже гарно, і, щиро кажучи, я боюся, що звикнемо тут і вже не захочеться на Батьківщину. Від цього сумно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.