fbpx
Суспільство
Оце так вчинок! В автівки з російськими прапорами на Кіпрі полетіло каміння з рук українки: ” Ми прогулювалися у дворі, чую – сигналять машини. А я звикла, що якщо у нас сигналять машини – це весілля. Раптом забігає хлопчик, каже: “Там колона з російськими прапорами”. Хоч так можу помститися”

Оце так вчинок! В автівки з російськими прапорами на Кіпрі полетіло каміння з рук українки.

Українська співачка Юлія Думанська, яка після війни разом із дітьми виїхала до Франції, а потім переїхала на Кіпр, закидала камінням учасників російського автопробігу.

Про це вона розповіла 18 липня в інтерв’ю радіо “Люкс ФМ”.

– На Кіпрі все ок, але єдиний великий мінус Кіпру, що він лояльний до росіян. І їх там сила силена на кожному кроці, – поділилася вона.

Думанська розповідає, як одного разу повз будинок, який вони орендували, проїжджала колона авто з російськими прапорами на підтримку РФ.

– Ми прогулювалися у дворі, чую – сигналять машини. А я звикла, що якщо у нас сигналять машини – це весілля. Раптом забігає хлопчик, каже: “Там колона з російськими прапорами”. Його мама і біжить туди. Ну мені теж цікаво. Я біжу за нею”, – розповіла співачка.

Думанська зізналася, що після того, як незнайомка почала камінням з клумби закидати авто з російськими прапорами, вона і сама наслідувала її приклад і приєдналася до жінки.

– Інстинктивно я починаю брати каміння і теж кидаю. І отримую таку масу задоволення від цього, – зізналася Юля. – Мені дуже зіграв на руку світлофор. На світлофорі був червоний. Вони стоять, прапори майорять, сигналять. І я прямим попаданням в одну машину, в другу. Вони починають відчиняти вікна, показувати жести. А мене це ще більше заводить.

Думанська зазначила, що учасники автопробігу не ризикнули вийти із авто.

– У мене був такий піднятий дух, що хоча б так можу помститися. Якби хтось вийшов, я б за себе не ручалася. Я б, напевно, і в нього кинула, – зізналася артистка.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Юлія Думанська