fbpx
Цікаве
Оце так жінка! Найстаріша модель у світі, 91-річна Дафні Селф, досі виходить на подіум, знімається у рекламі і виглядає карколомно! Більш як 70 років кар’єри під прицілом камер!

Більш як 70 років на подіумі і під прицілом камер!

Її кар’єра почалася 70 років тому, але Дафні Селф вважає, що ще не до кінця підкорила світ моди. Вона продовжує працювати повноцінні 8 годин на день, а більшість кадрів з її участю виходять з першого дубля, пише Joinfo.ua.

Найстарішій супермоделі в світі Дафні Селф 91 рік. Жінка досі працює в повну силу. Нещодавно вона стала обличчям нової кампанії косметичної лінії «Eyeko», і, таким чином, ще раз продемонструвала, що вік – це всього лише цифра в паспорті.

Вона почала працювати з моделлю в 1950-х роках, коли їй було 20 років. Всі ці роки Дафна була затребувана відомими компаніями світу в сфері краси та здоров’я, і, схоже, найстаріша в світі модель не збирається зупинятися на досягнутому.

Незважаючи на свій поважний вік, модель Дафні Селф, як і раніше, сповнена бажання жити. Найстаріша в світі модель так само сяє на подіумі і знімається в рекламних фотосесіях. Виглядає Дафні дійсно карколомно!

Джерело

 

facebook