fbpx

Оце такого ще світ не бачив. Моя сестра Генрієта, яка молодша за мене на 20 років, випросила у наших батьків шикарне весілля, а потім образилася і не прийшла на нього! Але це закономірно, насправді. Підготовка до весілля йшла семимильними кроками. У сестри, яка не працювала жодного дня у своєму житті, запити були ого-го які

Оце такого ще світ не бачив. Моя сестра Генрієта, яка молодша за мене на 20 років, випросила у наших батьків шикарне весілля, а потім образилася і не прийшла на нього!

Батьки зараз образилися на мою молодшу сестру Генрієту, а я не розумію, чого ображатися. Вони самі до такого довели своїм вихованням, нехай на себе ображаються. Я сестру не схвалюю і не захищаю, але це закономірно насправді.

У нас з сестрою різниця в 20 років. Батьки диваки, тому мене мама народила у 18 років, а сестру – в 38. Звичайно ж, їй приділялося максимум сил і часу, навіть народження онука, мого сина, пройшло якось непомітно. Ну і балували вони Генрієту так, що і уявити важко. Результат себе чекати не змусив.

Не можу сказати, що сестра прямо розпещеною росла. Так, балувана принцесска, яка звикла, що всі її забаганки виконуються, досить натякнути. Хочеш новий телефон? На, будь ласка. Хочеш поїхати на море влітку? Запросто. Я кілька разів піднімала з батьками цю тему, але воно було собі дорожче. Мені сказали не втручатися, я і не втручалася. Мені було кого виховувати, у самої син Святослав ріс.

У школі Генрієта навчалася з моїм сином, вона його на два класи старша. У цій же школі вчилася свого часу і я, тому мені часом вчителі говорили за сумнівну успішність і поведінку сестри. А я що могла зробити? Батьки зайняли позицію, що всі навколо погані, одна Генрієта права. Ось дівчинка і шаленіла від вседозволеності.

Школу вона абияк закінчила тільки тому, що вона розумна дівчинка з гарною пам’яттю, оскільки навчанням вона не займалася зовсім. Вступати вона нікуди схотіла, вирішила помандрувати, пошукати себе.

Подорож закінчилося тим, що вона приїхала до батьків з якимось хлопчиком з Заходу нашої країни і заявою, що вони хочуть одружитися. Батькам такий поворот не припав до душі, але Генрієта заявила, що батько з мамою у 18 вже першу дитину народили, то читм вона гірша?

І батьки побоялися, що маленька піде в невідомому напрямку і відддалиться. Почалася підготовка до весілля. Молодь пожила тиждень з батьками, потім сестра випросила орендувати їм житло, пообіцявши, що через кілька місяців вони самі зможуть його оплачувати.

Підготовка до весілля йшла семимильними кроками. У сестри, яка не працювала жодного дня у своєму житті, запити були ого-го які. Мама намагалася зменшити апетити донечки, але та тупала ніжкою і кривила моську. Батькам довелося брати кредит. Ні у Гети, ні у її ровесника-нареченого грошей не було навіть на нові шкарпетки.

Мені коштувало великих зусиль у все це не лізти. Часом мене чоловік мало не комір тримав, щоб я не втрутилася в цю передвесільну бучу. Мені було шкода батьків. Нехай вони самі в це влізли, але все одно шкода.

Ось наближається дата весілля, замовлено сукню, ресторан, машину, ведучого – словом, повний фарш. Я навіть позаздрила злегка, у нас з чоловіком на таке весілля грошей не було, ми взагалі тихо розписалися і посиділи з ріднею на дачі.

Напередодні весілля Гета посварилася з батьками. Я так до кінця і не зрозуміла, в чому була суть конфлікту, начебто вони якось несхвально проїхалися по її нареченому на тему фінансів, а Генрієту це зачепило і вона заявила, що їй нічого тоді від батьків не треба. Наскільки я зрозуміла, конфлікт якось зам’яли, списали все на обопільні переживання і втому, а вранці у РАЦСі з’ясувалося, що нічого не зам’яли.

Генріта на весілля не прийшла. Їй дзвонили всі! Ми з чоловіком їздили на квартиру, яку вони орендували, обдзвонили подруг і знайомих – ніхто нічого не знає. Звісно, розпис зірвано, до обіду ж сестра знайшлася. Вона подзвонила мамі і заявила, що від людей, які не поважають її вибір, їй нічого не треба. Оплатили – розважайтеся. Образилася дівчинка.

Ресторан оплачений. Гості прийшли. Фотограф і ведучий готові. А наречена з нареченим образилися і не прийшли. Більше додзвонитися до сестри не вийшло, вона відключила телефон.

Було вирішено, що раз гроші заплачені, то нехай гулянка буде. Тато прийняв рішення, що вони з мамою організували повторне весілля собі. Ми метнулися, купили мамі фату і душевно відпочили з ріднею. Друзі нареченої розсмокталися ще на стадії з’ясування, а де наречена взагалі. У нареченого за такий короткий термін в чужому місті друзі не з’явилися.

Начебто і погуляли непогано, але кредит тепер доведеться батькам платити. Та й перед гостями незручно вийшло. Деякі з області їхали на весілля. Батьки тепер на сестру ображені, чути про Гету не хочуть, поки вона не вибачиться.

А я б на їхньому місці не чекала вибачень. Що виховали – те й отримали. Ну що, не правда? Ображатися вони можуть тільки на себе. Треба було менше потурати дочці у всьому підряд. А так – що посіяли.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page