fbpx
життєві історії
Оце взяла нова невістка мого сина в оборот! І головне, вплинути ніяк не можу. Живуть в чотирьох на тридцяти квадратах, зате майже весь світ об’їздили. Діти шляхом еко народилися, а з дітьми від першої дружини вона йому суворо заборонила спілкуватися. А він же їм так само батько, перша дружина досі сама… Забрала його з сім’ї, ходить невістка в шубах, крутить ним, як хоче

Мій син завжди букв твердою, впливовою людиною. Не знаю, що з ним друга дружина зробила…

Познайомилися вони ще тоді, коли він теж, як і вона, у правоохоронних органах працював. Кілька років вона була його коханкою, вимагала дорогих подарунків, уваги, путівок на дорогі курорти. Куди спочатку їздила сама або брала подруг.

А коли син піднявся по кар’єрних сходах, дослужився до високого звання, став заробляти більше – отут і почала вона на нього тиснути. Та ще й як!

Покинув син першу невістку, яка мені дуже подобалася, двох дітей, і зійшовся з Любкою.

Тані, колишній дружині, залишив велику квартиру, а з новою жінкою оселилися в маленькій квартирі на тридцять квадратів.

Довго не було в них дітей, а потім невістка народила двійнят. Син зізнався мені, що вона зробили еко. Таким чином вона його до себе остаточно прив’язала, при цьому заборонивши йому будь-яке спілкування з дітьми від першого шлюбу. Аліменти він їм сплачує, але не спілкується й не бачиться вже роками.

Я вважаю, що це дуже не правильно і засуджую через це Любу. Я спілкуюся з Тетяною і з онуками, бачу, як їм не просто, адже вона досі сама, так і не зустріла нікого.

Взагалі, нова невістка мені не до душі, дуже вже любить вигоду і матеріальні цінності. Вся в дорогих прикрасах ходить, шубах. Син мій зараз працює начальником одного з паспортних столів столиці, заробляє дуже пристойно.

А живуть вони, не дивлячись на те, що діти вже підлітки, в тій самій мізерній квартирі. І все тому, що всі гроші йдуть на забезпечення дорогого й презентабельного вигляду невістки, а також на подорожі.

На справді, диву дивуюся. Оце взяла Люба мого сина в оборот! І що в ній такого? І головне, вплинути ніяк не можу. Живуть в чотирьох на тридцяти квадратах, зате майже весь світ об’їздили. Забрала його з сім’ї, ходить невістка в шубах, крутить ним, як хоче…

Ну хіба це справедливо?

Автор – Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook