fbpx

Отже, якщо Сашко мій не забере у своєї матінки телефон за 40 тисяч гривень, який подарував їй вчора – я подаю на розлучення. Так, він сам на нього заробив, і що? У нашої родини купа потреб і не закритих “дірок”. Ювілей Наталі Павлівни став для мене повною несподіванкою, і постарався мій рідний чоловік

Живемо ми з чоловіком у райцентрі. В нашому ж місті живе моя свекруха Наталя Павлівна. Вона давно розлучена, працює і живе у власній квартирі на своє задоволення. Має право.

З жодним з трьох дітей мені не допомагала. Та й таке, я не просила, а сама вона не пропонувала. На дітей зовиці це не розповсюджується – там свекруха нянька номер один.

Ми з Сашком лише недавно переїхали у нашу спільну нову квартиру, завершили своїми силами ремонт. Так, було тяжко, влізли в кредити й борги, але тепер не платимо “дяді” за квартиру і мешкаємо у власній оселі. Сашко працю і зарплата в нього досить непогана, я теж працюю, хоч і в декреті з третьою дитинкою, синочком. але нам дуже потрібні гроші.

І ось вчора Наталя Павлівна святкувала 65 років, покликала нас і родину сестри чоловіка – своєї дочки. Ювілей Наталі Павлівни став для мене повною несподіванкою, і постарався мій рідний чоловік. Сестра Сашка подарувала матері комплект постільного, а мій чоловік типу від нашої родини – останній айфон за 40 тисяч гривень.

Але я нічого про це не знала!!! Сюрприз він влаштував! Але насправді просто знав. що я будку проти! Так, він сам на нього заробив, і що? У нашої родини купа потреб і не закритих “дірок”. І мій чоловік купує матері при цьому подарунок на 40 тисяч гривень!

Я зібрала дітей і покинула свято на таксі. А вдома виставила чоловіку умову: він забирає у матері айфон і продає. Даруємо натомість щось скромніше. Надувся і не розмовляє зі мною, але я непохитна. Дітям смачного не завжди можу купити, а він таке втнув!

Отже, якщо Сашко мій не забере у своєї матінки телефон за 40 тисяч гривень, який подарував їй вчора – я подаю на розлучення.

Дохід нашої родини не дозволяє викинути ось так просто 40 тисяч. Гроші ми заробляємо обидва. Хіба я не права?

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page