fbpx
Суспільство
Отже, з 8 до 24 січня включно в Україні будуть діяти посилені карантинні обмеження. Жорсткий карантин з 8 січня: Кабмін оновив список заборон

Отже, з 8 до 24 січня включно в Україні будуть діяти посилені карантинні обмеження. Жорсткий карантин з 8 січня: Кабмін оновив список заборон.

Джерело: “Українська правда”

Відповідна постанова “Про встановлення карантину…” було прийнято на засіданні Кабміну 9 грудня.

Згідно з цим документом, з 8 до 24 січня 2021 року забороняється: робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки і замовлень на винос).

  • Забороняється прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність в сфері торговельного та побутового обслуговування населення, крім торгівлі виключно товарами, які відносяться до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгових площах, не менше 60 відсотків яких призначені для торгівлі такими товарами.
  • Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися тільки з здійсненням адресної доставки замовлень.
  • Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.
  • На період дії посиленого карантину буде заборонено відвідування навчальних закладів (крім дитячих садків), торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.
  • Дозволяється торгівля паливом.

Також в зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ та діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльність автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, перукарень і салонів краси за попереднім записом.

Продовжить працювати громадський транспорт.

Разом з тим, на сайті Кабінету міністрів опубліковано постанову від 5 січня, згідно з якою під час посиленого карантину дозволено продавати побутову хімію і пресу.

Нагадаємо: 6 cічня Європейська Бізнес Асоціація заявляла, що бізнес стурбований ситуацією з карантинними обмеженнями: 5 січня на закритому засіданні уряду до товарів, дозволених до реалізації під час січневого локдауна, додали пресу і побутову хімію, але за станом на вечір 6 січня відповідне нове постанову Кабміну оприлюднено не було.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, freepik.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page