fbpx
Цікаве
Ознаки, на які звертає нашу увагу відома таролог і екстрасенс, віщують Перемогу. Вона детально пояснює, чому саме, і називає дуже близький найважливіший, на її думку, день українського протистояння, а в ерефії спалахнуть храми

Ознаки, на які звертає нашу увагу відома таролог і екстрасенс Людмила Хомутовська, віщують Перемогу.

Вона детально пояснює, чому саме, і називає дуже близький найважливіший, на її думку, день українського протистояння російському вторгненню.

Отже, прогноз перемоги зробила досвідчений екстрасенс та таролог Людмила Хомутовська. Її слова вселяють віру у краще і дають сили не опускати руки.

Ось коли все вирішиться на думку експертки. Екстрасенс обіцяє фантастичну перемогу!

Багато політичних експертів зараз кажуть, що активну фазу перед зимою хочуть поставити на паузу. Про це йдеться на рівні домовленостей провідних європейських країн. При цьому вони не зважають на інтереси армії. Тиск на головнокомандувача України йде великий. Аж до того, що можуть відмовити з постачанням допомоги, каже Хомутовська. Проте карти Таро пророкують: «Заморозити не вийде!»

Деякі знаки вже стають нашою реальністю.

Наприклад, Людмила Хомутовська раніше говорила про тотальну підтримку України всім світом. І це вже відбувається, оскільки український народ справді підтримує величезна кількість країн.

Нещодавня новина також не може не тішити: президент Німеччини закликав Всесвітній Союз Церков виступити проти пропаганди РПЦ, спрямованої проти свободи та прав громадян України. Політик прямо заявив, що керівництво РПЦ приєдналося до злочинів війни проти України.

“Можливо, це ще один із знаків і знамень, і скільки їх ще має бути?” – спитали Людмилу Хомутовську.

«Так, це частина одного із знамень. Ще буквально 2-3 має бути перед фіналом. І це підтримка України головною церквою, яка знаходиться у Ватикані. На бік України має стати папа римський. Після цього єдина думка щодо війни складеться у релігійних людей високих чинів.

Також найближчим часом варто очікувати на дуже сильну пожежу в одному з древніх російських храмів. До речі, у ЗМІ вже були новини про те, що у Росії почали горіти церкви. Але тієї найбільшої пожежі, про яку йшлося у знаку, ще не було».

«Перемога буде через 3–4 місяці після останнього знаку. При цьому найважливіша битва розпочинається вже зараз!» – додала тароексперт.

232-й день ппротистояння російському агресору, на думку паеі Людмили, найважливіший у найближчому майбутньому України.

Таролог каже, що в цей період будуть моменти, коли здасться, що активну фазу поставлено на паузу.

Триватиме це тиждень, максимум 10 днів. Однак після цього почнеться щось супердієве (можлива кульмінаційна битва), і там буде перемога. Можливо, це стосується повернення окупованих територій. Після цього всім стане ясно, що йдеться до закінчення конвлікту між рф і Ккраїною.

Жовтень буде дуже важким, попереджає таролог. Але водночас саме другий місяць війни принесе максимальні перемоги та надію на мирне небо.

Решта поки оповита таємницею. Карти Таро тримають відповіді у секреті. І Людмила Хомутовська не розголошує цієї закритої інформації, щоб не змінилися лінії долі, які за її прогнозами пророкують щось позитивне та оптимістичне.

Чекаємо, віримо, допомагаємо кожен на своєму місці!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com