fbpx
Суспільство
П’ять поширених помилок жінок, чому чоловіки йдуть

Вчіться бачити в ньому людину, а не гаманець, бути йому другом і партнером. Утримати гідного чоловіка буває непросто. І виною тому неправильна поведінка жінки.

Всі допускають якісь помилки і промахи, які можуть стояти відносин. Як правильно себе вести з чоловіками, щоб вони не йшли і які помилки жінкам слід виключити – далі в статті.

1. Ви так і не змогли стати цікавим співрозмовником

Якщо відверто, багато жінок зовсім не вміють проявляти ініціативу в спілкуванні, як-то зацікавлювати чоловіків. Ну що вони можуть запропонувати? Запитати про його фінансовий стан, плани на майбутнє або розлучення.

А найчастіше дама корчить з себе царівну, якій за визначенням все повинні: розговорити її, розсмішити, захопити.

Сам чоловік в цьому процесі втрачається, діалог будується навколо неї однієї – її інтересів, захоплень, проблем. І навіть якщо вона зійде до того, щоб поговорити про партнера, теми будуть обрані виключно під її смак.

Але кому сподобається одностороннє спілкування? Чоловік втомлюється бути мотором, в якийсь момент йому стає нудно, нецікаво – і це перший прокол.

2. Ви не хотіли підлаштовуватися під його смаки

Так як спочатку він клюнув на вашу зовнішність, у нього була мотивація вас спокусити. І він намагався, цікавився вашими смаками і бажаннями, по можливості намагаючись їх задовольнити.

Ось чому в салоні його машини звучала ваша улюблена музика, у вазі стояли ваші улюблені квіти, а ввечері ви дивилися романтичні комедії. Хлопець йшов вам назустріч, тому що хотів вас розкрити, стати ближче, зробити приємне.

Ну а як брали участь ви? Ви взагалі цікавилися його смаками і бажаннями? Більшість дівчат вважають це зайвим і навіть ображаються, мовляв, нічого ми не повинні!

Але без відповідної підтримки осіб здувається. Кому потрібна жінка, яка не вважає за потрібне під тебе підлаштовуватися, поважати твої інтереси? Краще по-тихому злитися.

Читайте також: ЩО ВИДАЄ ЗАКОХАНОГО ЧОЛОВІКА: ЧОТИРИ ПУНКТИ

3. Ви не виявляли ініціативи в iнтuмi

Багато жінок звикли думати, що саме їх згоду на iнтuм- це великий подарунок, тоді як все інше лягати на плечі чоловіка – спокушати її, порушувати і доводити до хрипких cтoгoнiв.

І спочатку це дійсно так. Але коли відносини виходять на новий щабель близькості, нерозумно робити з партнера дійну корову: “Я буду лежати красивою, а ти мене люби …”

У парі обидва рівні, і партнер теж хоче її ініціативи, отримувати повноцінну зворотний зв’язок. На жаль, не всі дівчата вміють її давати.

Вони або роблять чоловікові “послугу”, погоджуючись полежати 5 хвилин, або вимагають пристрасного iнтuмy, коли він дико втомився. “Ну, давай, ти хіба не бачиш, що я хочу?” – кривиться дама. Природно, таке ставлення збуджує мало.

4. Ви багато брали, але нічого не пропонували замість

Коли ми витрачаємо більше, ніж отримуємо – це вносить у відносини дисбаланс, в якийсь момент настає виснаження і бажання припинити займатися благодійністю.

Так уже повелося, що ритуал залицяння передбачає витрати з боку чоловіка – на ресторани, кіно, подарунки для неї. Добре, якщо хлопець забезпечений і може собі це дозволити.

Інша пісня, якщо дохід чоловіка порівняно невеликий, і він спускає на жінку добру половину зарплати.

Невже ви думаєте, що йому більше нікуди витратити свої гроші? Коли вона обвішана золотом, а він смиренно доношує стару куртку – це виглядає жалюгідно.

Коли дама спускає все його гроші на свої “хочу”, не піклуючись про те, чи залишилося у нього на бензин, – це теж показник.

Чоловіки не люблять жінок, які нічого не здатні дати, крім посереднього сексу. Вчіться бачити в ньому людини, а не гаманець, бути йому другом і партнером.

5. Ви не давали йому перепочинку

Чоловік готовий на все заради коханої, але це не означає, що він не потребує відпочинку і особистому просторі. Подумайте самі, весь цей час він активно вас спокушав, задовольняв, задаровував подарунками. Звичайно, він втомився і потребує підзарядки, хоч трохи відіспатися в своїй марсіанської печері. А ви до такого, зрозуміло, не звикли.

Багато жінок тут же дістають качалку і починають вибивати зі свого хлопця цю “примха”: “Продовжуй мене спокушати, генерує любов, говори компліменти, мені потрібно!”

Найсмішніше, вони дійсно думають, що своїми примхами, погрозами і істериками роблять внесок у відносини. На тій підставі, що показують, як він їм потрібен. Яка дурість!

Чоловікові доводиться обслуговувати партнерку і далі під загрозою розриву, як ніби це мотивує любити сильніше. А адже втома нікуди не дівається і ось він не помічає, як перетворюється на посміховисько, який канючить у своїй “господині” дозвіл посидіти в пивний з колегами або відвідати друга за містом.

Він змушений брехати, вигадувати відмовки, аби відпочити від неї, побути наодинці з собою. І чим більше жінка ниє і вимагає уваги, тим сильніше вона його пригнічує, перетворюючись на тягар. Зовсім таких відносин він хотів.

Як утримати чоловіка?

Все просто – перестати бути тягарем, припинити його доїти, тягти з нього подарунки або чекати обов’язкових подвигів. Зрештою, він теж людина, яка потребує ласки, уваги, поступки.

Жінка, яка вміє віддавати, за замовчуванням буде жити в щасливих відносинах. Але якщо вона звикла, щоб все вилися навколо неї – розважали її високість, платили за неї в ресторанах, підбудовувалися під її інтереси.

I бажання в обмін і профілактичні істерики – то довго з такою жінкою розумний чоловік не пробуде. Він втомиться, видихається і втече.

Цікавтеся своїм обранцем, прокачивайте свої ресурси, щоб не бути пустушкою. Телефонуйте першої, розпитуйте чоловіка про речі, якими він горить, влаштовуйте побачення в форматі, який йому цікавий.

Запитайте, чим він живе, до чого прагне, який секс краще? Не обов’язково розчинятися в ньому, достатньо приділити партнеру хоча б пару годин в день.

Любов – це ж не тільки брати, але і самої щось вкладати. А для цього потрібно спуститися з п’єдесталу і побачити в чоловікові особистість.

Джерело.

facebook