fbpx

П’ять років минуло з того часу, як ми з сестрою перестали спілкуватися. І ось днями Анна мені написала повідомлення в одній із соц. мереж. І хоч мені дуже сумно без неї, бо росли ми з Анною наче сестри близнючки, та пробачити вчинок її чоловіка я не можу. Надто сильно він нам нашкодив свого часу. Дмитро прекрасно знав, що до суду я на нього не подам, бо надто сильно люблю сестру!

Сестра хотіла б помиритися зі мною, але я досі не можу забути, що зробив з нами її чоловік.

Сімейні стосунки складні, особливо коли це стосується братів і сестер. Я давно не ладнаю з сестрою, але коли я нещодавно отримала від неї смс, не здивувалася.

Ми з сестрою Анною завжди були поруч, ми провели все дитинство разом. Хоча нас розділяє два роки, це було ніби нічого, скоріше всі сприймали нас, як близнюків. Коли ми перестали тісно зустрічатися п’ять років тому, я це важко пережила.

Як це не сумно, але в нашому розриві винен чоловік Анни Дмитро. Він неприємна людина, яка ніколи не була доброю зі мною. Після його останнього “вибрику”, який мені дорого коштував, у мене вже не було на нього сил і наші відносини сильно здали, як з ним так і з сестрою.

Коли вони з Анною почали зустрічатися, він мені не подобався, бо надто багато часу приділяв собі коханому. Постійно замкнутий у собі. Він не бачив нікого, крім себе.

Проте я не переривала наших стосунків з Анною. З нею мені було дуже комфортно, і тому кожного разу, коли Дмитро говорив мені щось недоречне, я відпускала це, беручи до уваги той факт, що він просто такий і більше не розбиралася з його словами.

Та незважаючи ні нащо, Дмитро познайомив мене з моїм теперішнім чоловіком. У нас з Анною майже в один час з’явилися діти. І оскільки ми жили недалеко один від одного, то не було дня, щоб ми не бачилися. Озираючись назад, я дуже тепло згадую цей період.

Я відчувала себе щасливою. Я була дуже рада, що моя улюблена сестра біля мене завжди поруч, єдиною проблемою був її чоловік.

Скільки разів я хотіла, щоб вони розлучилися, щоб Анна знайшла собі когось порядного і приємного. Але цього так і не сталося. Більше того, коли п’ять років тому він нас “намахав”, це стало останньою краплею.

Ми з чоловіком володіємо компанією, де деякий час працював і Дмитро. Він пройшов шлях до торгового представника і був дуже “кмітливим” робітником.

На жаль, йому вдалося нас обдурити. Він зібрав контакти, подивився наші процедури і заснував конкуруючу компанію. Йому це зовсім не здалося дивним. Коли я сказала Дмитру, що він егоїст і що я можу подати на нього до суду, він просто посміявся з мене.

Він знав, що я ніколи цього не зроблю, бо не піду проти сестри. І він мав рацію.

Зрештою я прийняла єдине рішення, яке могла придумати. Я перервала з ними зв’язок. Мені було дуже шкода втратити зв’язок із рідною сестрою, але я не змогла знайти іншого рішення. З того часу минуло п’ять років…

Кілька днів тому я отримала повідомлення від сестри, що вона сумує за мною і хоче налагодити зі мною зв’язок. І я не знаю, як до цього підійти.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page