fbpx
життєві історії
П’ять років тому я розійшовся з Орисею. Зустрів Катю, закохався, зважився на розлучення. Колишня дружина просила виплатити кредит і котитися на всі чотири сторони. Так і зробив. Взяв кредит, закрив борги, від майна відмовився. Вирішив почати все з чистого аркуша. Та не тут то було…

П’ять років тому розійшовся з Орисею. Зустрів Катю, закохався, зважився на розлучення. Колишня дружина просила виплатити кредит і котитися на всі чотири сторони. Так і зробив. Взяв кредит, закрив борги, від майна відмовився. Вирішив почати все з чистого аркуша.

З Катериною поїхали в інше місто. Мені запропонували хорошу роботу і набагато кращі умови. З сином я не спілкувався. Йому всього два рочки було, та й колишня дружина на ці зустрічі не завжди давала згоду, говорила, що йому в цьому віці більше потрібна мати, а не я. Так що відпустила легко. Тим більше, я кожен місяць перекидав кругленькі суми на їх утримання.

В іншому місті все пішло не зовсім гладко. З Катериною постійні сварки, зарплата сильно зменшилася, почалися проблеми. У підсумку, ми повернулися в рідні краї, де нам допомогли влаштуватися в іншу фірму. Виявилося, що тут мене чекає виконавчий лист з непоганим таким боргом, який відразу пішов на нове місце роботи (до цього був влаштований неофіційно).

Я намагався якось зв’язатися з Орисею, побачити сина, але всі мої дзвінки вона скидає, розмовляти не хоче. Приходив до неї, але її новий чоловік мало зі сходів не спустив. Кажуть, що позбавлять батьківських прав за те, що не приходив до дитини так довго, що з легкістю посадять мене через борг. В суді розводять руками, і навіть те, що протягом стількох років я платив їй гроші, не доказано. В основному я передавав через батьків, вони бачилися з онуком час від часу.

Однак після мого приїзду Орися і батьків почала ігнорувати. Сказати, що у мене проблеми з грошима – це нічого не сказати. Ні свого житла, ні грошей у мене більше немає. Я вже починаю шкодувати про те, що у мене взагалі є син. Все одно він мене не пам’ятає, і бачити його мені не дають, а платити борги я повинен буду ще багато років. Майно залишив по тій же причині. Думав, що дружині з дитиною треба десь жити, а я ще зароблю. А в підсумку заробили на мені.

Як жити далі, поки не розумію…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – life.pravda

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook