fbpx

“П’ятирічна дочка моєї подруги посивіла в мене на очах”. Ведуча Юлія Зорій, дружина міністра оборони Резнікова, сказала дуже важливі слова українським жінкам. 9 квітня в своєму Instagram опублікувала допис, в якому поділилася своїми думками

Дружина міністра оборони Резнікова сказала дуже важливі слова українським жінкам.

Дружина міністра оборони України Олексія Резнікова, українська ведуча Юлія Зорій 9 квітня в своєму Instagram опублікувала допис, в якому заявила, що українки мають повне право самостійно вирішувати, виїжджати з країни під час війни або залишатися.

Зорій зазначила, що під час війни емоційна напруга є високою і це не легкий виклик.

“Рівень переживагь надпотужний. Це факт. Витримати його важко. Хтось впадає в апатію, хтось – в агресію, хтось – у дію, хтось – у звинувачення”, – написала вона.

Дружина Резнікова поділилася, що їй важко читати звинувачення одних жінок іншим, що ті виїхали з країни та забрали з собою дітей.

“Скажіть мені відверто: а чому має бути соромно мамі за те, що їй страшно за своїх дітей? Чому їй має бути соромно за те, що вона рятує своїх дітей? Рятує їхнє життя і психіку (яка і так уже постраждала, навіть якщо люди поїхали на самому початку війни і діти чули вибухи десь далеко, наприклад.) Ви думаєте, цього недостатньо? П’ятирічна дочка моєї подруги посивіла в мене на очах. Хоча виглядала спокійною та гралася», – написала Юлія Зорій.

Зорій додала, що жінці не повинно бути соромно за те, що їй страшно, незважаючи на те, чи має вона дітей.

“Чому має бути соромно? Біжи чи боронися – базова захисна реакція. Це не про зраду, а про виживання. Чому вона має нехтувати цим базовим налаштуванням? Чи ухвалили ви рішення залишитися чи поїхати – це тільки ваш вибір. Ніхто не має права засуджувати ваші дії”, – наголосила вона.

Дружина міністра оборони України зазначила, що діти мають бути здоровими та неушкодженими, як фізично, так і морально. Це, як вона вважає, відповідальність дорослих.

“Я точно знаю одне: кожен із вас хоче бачити своїх дітей щасливими. Давайте діяти для них і заради них. Вони – точно найкраща версія нас. І це чудово”, – написала Зорій.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлия Зорий (@yulia_zoriy)

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page