Я так втомилася від усього. Але нікуди не переїдеш, бо зарплата на моїй роботі в нашому райцентрі – копійки. вдома постійно не прибрано, ремонту років 25 не було. Та розповім трохи детальніше свою історію, можливо, почую від вас якісь дієві поради і думки. Я, мій чоловік і дочка, а також мій молодший неодружений брат живемо з моїми батьками, їм вже під 80 років. І всі ми живемо на 50 квадратних метрах. Уявляєте? Якось так сталося, що все на мені. Якщо я не приберу і не помию, то ніхто нічого не робить. А мені стає вже все одно, забруднився одяг – купила новий, старий кинула в купу – у мене кімната завалена такими речами, до яких мені діла немає
Я так втомилася від усього. Але нікуди не переїдеш, бо зарплата на моїй роботі
Живу в селі на Полтавщині з мамою, їй 67 років, а мені – 35. Вже 11 років живу мрією про те, як я могла б жити, якби мешкала окремо від мами. Але вона зробила на мене дарчу і тим привязала до себе, хати, до села. Життя моє ось таке: так не сиди, тут не клади, цього не роби. А роби лиш так, як скаже мама. Мати дуже не проста людина, з нас трьох, її дітей, з мамою спілкуюся лиш я
Живу в селі на Полтавщині з мамою, їй 67 років, а мені – 35.
Я забрала Івана з сім’ї, бо котилися вони з дружиною на самісіньке дно. З села він переїхав в мою квартиру. В нас народилась донечка, а сам Іван став власником СТО і їздить на крутій іномарці. І ось через стільки років мені прилітає поза очі, що я розлучниця. Що так по-багатому могла б і Ірина біля Івана жити, що я її місце зайняла. Але перепрошую, не знати ким би став, і де б був Іван, якби я його не “приютила”
На початку наших відносин з Іваном про нас і словом ніхто не обмовився, а
Ми перші з автівки вийшли. Несли окрім подарунків і торби з овочами, м’ясом та фруктами. В той час онучки вилетіли з будинку, нібито, як нам на зустріч, та нас оминули і побігли обіймати міських діда з бабою, які несли три кульки гелеві і якусь невеличку коробку, гарно запаковану. Мені хотілося плакати, але я стрималася, щоб не псувати дитині свято. Мені здається, всьому виною невістка. Вона налаштовує дівчаток проти нас, бо це її батьки
Ми зі сватами разом до дітей на дачу приїхали. Так вийшло випадково. Мій Сергій
Як тільки приїжджала в село до бабусі з дідусем, чула за спиною, коли везла поперед себе коляску: “То та Катька, що завилася! Знаєш? Рузі і Степана онучка. Ох і виховали! Який сором! Одна, без чоловіка з дитям по вулиці гуляє. Тьху-ти!”. Та з того часу спливло багато води. Вчора у фейсбуці привітала свого улюбленого і старшого онука з шістнадцятиріччям, а сьогодні зайшла на сторінку і отетеріла. Люди, яких я знаю все життя і які знають мою ситуацію, ось так вільно пишуть в коментарях “чорноту” яку прикривають милими привітаннями і побажаннями для іменинника
Вчора у фейсбуці привітала свого улюбленого і старшого онука з шістнадцятиріччям, а сьогодні зайшла
Максим був щедрий, розумний, привабливий і неймовірно заможний. Я не знала відмови у жодній забаганці, облітала з ним, сама чи з синочком пів світу, на яких лише курортах не була. З Максимом ми зараз розлучені. Але я не тримаю на нього образи. Він подарував мені найкращого синочка у світі. Залишив нам квартиру, автомобіль, аліменти і обіцянку завжди допомагати. Крім того, він кожні 2 тижні скидає приємну суму мені на картку, просто так. Після суду він так мені і сказав, що чудово розуміє, що зобов’язаний допомагати не тільки дитині, а і її матері, тобто мені. Я не стала, як радила мені мама, вимагати на суді, щоб нам з дитиною віддали половину майна чоловіка. Це просто нечесно. Я дозволяю Максиму брати малого до себе чи приходити до нас і проводити з ним час у мене вдома. Однак знову – мама! Через кілька днів, коли Максим прийшов погратися з Богданчиком, я дізналася, що моя мама йому дзвонила і просила про зустріч. І він дав мамі 30 тисяч гривень, сказав, що повертати не треба
Мій колишній чоловік Максим був щедрий, розумний, привабливий і неймовірно заможний. Я не знала
Коли старша дочка сестри, моя племінниця, заміж виходила, то приїхала Ольга з тої Італії і не сама, а зі своїм Альберто. Все село нас довго обговорювало. З чоловіком вони розлучені не були, а таку публику вона влаштувала, на сміх і очі людські. Ледь ми цей сором в селі пережили. Ось я й хвилююсь за дочку, бо хочу для неї гарного життя. Але та вперлася, поїде вона на ті заробітки. – Кума там два роки, і нічого, гроші висилає, розлучатися не збирається! – Та хіба ж це гарний приклад?
– Кума там два роки, і нічого, гроші висилає, розлучатися не збирається! – Та
– Ой, мамо, ну знайшла за що ображатися! Дитину без тебе похрестили. Я надіюся, що це не останній твій онук, ще побуваєш ти на такому святі!, – сказала мені дочка, коли я повернулася з моря зі старшою дочкою і її двома дітьми. Але добре, я була в Болгарії, але ж мій чоловік, тато Каті, був тут, в Тернополі, але йому дочка і знати не дала про святкування. Я ж як думала, сестри нарешті покумляться. Але ні, Катя наша зробила як хотіла. – На другу суботу ресторан був зайнятий. – Ну не аргумент, а казна що
– Ой, мамо, ну знайшла за що ображатися! Дитину без тебе похрестили. Я надіюся,
В якості допомоги нам з чоловіком дали велику торбу продуктів і дві, новенькі, ще запаковані подушки. Ми так мріяли на них поспати, але ж шкода, вони ж такі гарні, нехай лежать. На жаль, чоловік свою мрію не здійснив, бо пів року тому його не стало. Мене ж до себе забрав син з невісткою. Марічка підготувала мені кімнату, застелила ліжко. Але першу ніч я не зімкнула очей. Сльози текли рікою. Тепер я не жалію собі нічого: їм з гарної посуди, користуюсь новими приборами і найголовніше – сплю на зручній подушці!
Все життя ми собі з чоловіком все шкодували. Я думаю, ми не одні такі,
Я оце все собі в блокноті по пунктам записала – про що буду говорити зі свахою по телефону. Що це вони за дівчину таку виховали??? Прибирає син. У тому, що і супом не назвеш, я волосину знайшла! Праску в руки не бере взагалі ніколи. Зате вона вірші пише і збірку до видання готує! І кому вони, ті віршики її??? Заміж вийшла – господинею треба бути, а не поетесою! Я на заробітках в Італії вже 15 років, сину цю квартиру в столиці купила, і маю повне право бажати щоб з ним така жінка була, яка йому і за дружину, і за друга, і навіть за матір
Я оце все собі в блокноті по пунктам записала – про що буду говорити

You cannot copy content of this page