Прочитала тут недавно історію про “подушку”. Як жінка з чоловіком жили і все життя
Ось і “буря” на рівному місці Як тільки мої котлети почали шкварчати на пательні,
– Як їхати? Куди? Ти ж знаєш, доню, ви все моє життя, єдина радість,
Та я би тепер сотому сказала: дівчатка, не сидіть в тій Польщі, за тих
– А мені, свахо, тих ваших вишень не треба! Я вас не просила мені
– Та як тобі тільки в голову могло таке прийти? Я ж рідна сестра!
Побралися ми з Сашком юними і з великого світлого кохання. Поселилися ми в квартирі
Моя донька Марія, якій у лютому виповнилося сорок п’ять років і її чоловік багато
Я так втомилася від усього. Але нікуди не переїдеш, бо зарплата на моїй роботі
Живу в селі на Полтавщині з мамою, їй 67 років, а мені – 35.