fbpx
життєві історії
Павло тимчасово віддав свою квартиру синові з дружиною, вони чекають поповнення. У Артема з дружиною малі доходи, ось він і привів родину в батьківське житло, у двушку. Батьківська вона тому, що Павло після того, як овдовів, чотирикімнатну квартиру продав, купив собі двокімнатну, решту грошей розділив порівну і віддав синам. Старший до батьківської суми грошей додав і купив квартиру, менший же, Артем, на батьківські гроші купив машину, з’їздив з нареченою в Італію на два місяці, справив весілля

Павло тимчасово віддав свою квартиру синові з дружиною, вони чекають поповнення.

У них вже є одна дитина, зараз вони чекають другу. Ситуація у їхньому місті складається так, що роботи особливо немає і зарплати мізерні. Син Павла працює, але зарплата невелика, дружина педагог, найближчим часом йде в декрет. Грошей на знімну квартиру і на сім’ю не вистачає.

Ось Артем і привів дружину з дитиною в батьківське житло, у двушку. Батьківська вона тому, що Павло після того, як овдовів, чотирикімнатну квартиру продав, купив собі двокімнатну, решту грошей розділив порівну і віддав синам.

Старший до батьківської суми грошей додав і купив квартиру, після ще додав і купив велику.

Менший же, Артем, на батьківські гроші купив машину, з’їздив з нареченою в Італію на два місяці, справив весілля. Батько був проти такої бездумної витрати грошей, але хто його слухав.

На сімейній раді Павло вирішив, що тимчасово поступиться своєю квартирою сім’ї молодшого сина, а той за три роки збере грошей на перший внесок і побудує своє житло.

Син з усім погоджувався, клявся, обіцяв, що все саме так і буде.

Павло зняв однокімнатну малосімейку.

А днями поїхав щось взяти в квартирі і був м’яко, кажучи, здивований.

Син з невісткою в його квартирі влаштували ремонт без його відома. Всі меблі, які були в квартирі, вони відвезли в сільський будинок, який дістався невістці від бабусі. А в квартирі вони роблять ремонт, міняють підлогу та двері, купують нові меблі.

Звідки гроші і хто дозволив, адже це житло тимчасове?

Виявляється, невістці дісталося трохи грошей дідуся, от вони вирішили їх витратити з розумом. Павло сказав, що вони повинні були ці гроші вкласти в своє житло. Син з упевненістю заявляє, що це його житло теж, або батько потім йому виплатить всю суму за ремонт і меблі.

Тепер Павло не знає що робити і як вчинити?

Вигнати сина з сім’єю? Самому залишитися безхатченком? Як йому бути?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook